Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék neki? Kifogytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék neki? Kifogytam teljesen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Ugye ma valentinnap. Tavaly kaptam tőle virágot, én sütöttem neki. Viszont idén állítólag már bevásárolt és alig várja hogy este átmenjek és odaadhassa az ajándékomat. Én is szeretnék adni neki valamit, de már semmi ötletem sincsen.Karácsony óta volt a szülinapja, névnapja az évfordulók, ugye itt volt karácsony. Szóval nálunk erre a két hónapra zsúfolódik minden. Sütni mindig szoktam neki váratlanul mindig meglepem vele meg főzök is neki ugyhogy ez nem jó ötlet most, a szexi fehérneműs bemutatón is túl vagyok, kézzel csináltam neki egy csomó mindent karácsonyra, szülinapjára megleptem egy új pénztárcával, az évfordulónkra csináltattam egy közös képet bekereteztetve. Szóval teljesen kifogytam az ötletekből:/ Tudtok nekem tanácsot adni?


2011. febr. 14. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Köss magadon át egy jó hosszú piros szalagot a ruhád alatt, és engedd hogy kibontsa...nálam bevált!
2011. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy szív alakú torta..de az a masnis is jó, amit az előző írt:D
2011. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
irigyellek!
2011. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

húhaaa:)

vegyél neki vmi ékszert (óra, fülbevaló, karkötő gyűrű?) vagy egy pólót, vagy sálat.. vagy vmi más ruhadarabot

nem tudom talán ha elmennél, körülnéznél a városba szerintem 100% h találnál valamit ami jó lenne :)


vagy süssél egy olyat amit eddig még nem sütöttél!

2011. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Végül mivel sikeresen leverte a virágtartót és elpusztultak az ibolyái megleptem egy jó nagy bokorral:D Meg egy levélkével. Sütni nem tudtam neki, mert azt elfelejtettem mondani hogy 13.án megsütöttem neki a kedvencét:P Lehettem volna előre látóbbb:D
2011. febr. 15. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!