Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne zavarjon ennyire a barátom exbarátnője?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja járok egy sráccal(23) akinek előttem volt egy 2 éves kapcsolata... A lány szakított vele, és úgy tudom utána fél évig nem volt neki más. Ekkor jöttem én. Úgytűnik komolyan veszi a dolgokat, nagyon figyel rám, de akkor is valami nem hagy nyugodni... A 2 év emlékei folyamatosan visszaköszönnek, tele van képekkel az otthoni számítógépük, beszélgetésekben gyakran felemlítődik az EX, bevallotta hogy a mai napig figyelni szokta h mi történik vele (facebook és hasonlók)és ami még zavaró, hogy pl a lány köntösét én használom amikor barátomnál vagyok. Nem kéne már ezen örlődnöm, hisz nem lenne velem ha nem akarna... Tudom én h ő nem fog engem megcsalni, nem akar hozzá visszamenni, de mégis mindig érzékelhető az h mennyire fontos volt az életében... Úgy érzem hogy én talán sose leszek olyan szinten mint a volt barátnője... és ez ellen lehet nem is tudok mit tenni. :/ ötlet? hozzászólás? tapasztalat? valami? :( 19/L
2011. febr. 14. 02:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megmondanám a magamét neki,mint a huzat!Nehogy már abban a köntösben legyek!Meg nehogy már a közös képeket kelljen nézegetnem!Legyen már benne annyi tisztelet hogy nem a volt kapcsolatát hozza fel állandóan!Döntse el mit akar:ha az emlékekben élni,mert nem tudta lezárni,akkor húzzon a francba,nehogy már te ápolgasd a lelki világát,aztán mikor jobban lesz akkor meg tovább áll...
2011. febr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
50%
El kell tenni láb alól.
2011. febr. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz írójával maximálisan 1etértek! Ha tovább is ezt csinálja hagyd ott!
2011. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, kivel van mégis. Én nem szívesen járnék olyan fürdőköpenyben, amit már más hordott. Miért nem dobta ki? Miért nem adta vissza neki? Neked is legyen már egy kis tartásod és mondd meg neki, hogy viszel te köntöst, csak ne az övében kelljen járnod. A régi képek meg mindegy, ha rajta maradtak a gépen, mindenkinek lehetnek emlékei, viszont ne nézegesse már folyton őket. És gondoljon a jövőre, arra, hogy veled mik a tervei, ne a múlton töprengjen folyton.

Engem is zavart, amíg az exszel beszélgetett, aztán megmondtam neki, és utána csökkent ez a dolog, most már szinte névnapkor is alig írnak egymásnak. Ez amúgy is úgy lenne normális, ha egyáltalán nem tartanák a kapcsolatot, de megtiltani nem lehet úgysem.

2011. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Valahol meg tudom érteni barátodat, nekem 1 éve ért véget 1 több éves komoly kapcsolatom, és sehová nem tudok nézni ennyi idő után se, hogy ne jutna eszembe a srác, mert tényleg fontos volt számomra. Vannak ruháim, amiket tőle kaptam és nem volt hajlandó visszavenni tőlem, és képeim is vannak egy eldugott mappában a gépemen, mert tudom, hogy majd egyszer mosolyogva fogok rájuk nézni.

Azt viszont nem értem, hogy mért vágja az arcodba, hogy exéé a köntös, amit használsz, és mért nem tud tekintettel lenni rád annyiban, hogy nem hagyja a szemed előtt a képeket.

Az hogy gyakran megemlíti... ha az ember sokat van együtt valakivel, nehéz ezt levetkőzni. Ha nagyon zavar mondd el neki, hogy próbáljon tekintettel lenni rád, és figyeljen arra, hogy kevesebbet kerüljön szóba, mert számodra ez kellemetlen.

Az meg, hogy attól félsz, hogy nem leszel neki ilyen fontos, nos ez akkor fog biztosan bekövetkezni, ha ezt mondogatod magadban. Ez az egy 100%. Ha viszont úgy állsz hozzá, hogy ha valaki tudott számára ennyire fontos lenni, akkor lehet, hogy te még fontosabb is leszel neki. Hisz aki tud szeretni, az tud még jobban is, ha megadják neki az esélyt. Add meg neki és magadnak is, legyél vidám, mosolyogj sokat, hogy azt érezze, nem is választhatott volna nálad jobbat =) A pozitív gondolatok, a vidámság, könnyedség egy lányban nagyon vonzó, legalábbis rám mindig ilyenkor szoktak felfigyelni, gondolom nem véletlen.

2011. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Azt szerintem fogd fel pozitív dolognak, hogy az előző barátnőjét mennyire megbecsülte, hogy oda volt érte, és mivel most VELED van, te ezáltal a szemében JOBB vagy, próbáld meg így felfogni.


Igen, ez az ex tma nagyon zavaró tud lenni néha, nekem is ha barátnőm 2szót vált az expalijával már gyanakszom, pedig tudom hogy ő ENGEM szeret, hisz VELEM van, de akkor is rossz ez a tudat..


Teljesen normális emberi reakció, hogy az ember félti a párját :)

2011. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy fontos volt neki az ex, hanem egyértelműen nem lépett még túl rajta. Figyelgeti, mi történik vele? Rendszeresen szóba kerül? Hát tudod mikor lennék én egy sebzett lelkű pasas szerelmi/szex pótléka! Arra pedig, hogy téged zavar, hogy a csaj köntösét hordod, mát nem nagyon tudok mondani, mint azt, hogy hülye vagy. Miért hordod???
2011. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%
Hát én ezt a barátomtól tuti nem tűrném el, akár mennyi ideje volt együtt a volt barátnőjével! Ha az ő köntösébe stb kell lenned amikor a barátodnál vagy akkor nem tette még túl a szakításon magát! A Te helyedben én nem alázkodnék meg ennyire...legyen benned annyi, hogy ne a volt barátnő dolgait hordjad, és ne őt keresse benned!
2011. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
basz.ki te normális vagy h felveszed az exnője köntösét?de miért?az csak egy dolog h nála nincsen sajátod.én inkább nem vennék fel köntöst minthogy azt hordjam amit a csaj anno.főleg h még szemmel láthatóan nem tette magát rajta túl a pasid.mert ha túl tette volna akkor nem így viselkedne.szakíts vele szerintem.jobban jársz.belegondoltál már abba h mit gondolhat a pasid amikor rajtad van az exnője köntöse?lehet őt látja helyetted.ez most durván hangzik de így van.
2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazatok van... az a köntös dolog durva... csak így ebbe sose gondoltam bele... náluk ez úgy van van egy csomó köntös...mert vannak része a házban ami nincs fűtve. És nem úgy kell ezt elképzelni h a lány tulajdona. Igazából a családé, csak megmondta nekem h a barátnője használta anno. A másik meg az h a kapcsolat elején én még lesz×rtam ezeket a dolgokat. Nem is voltam biztos benne hogy ez komoly lesz...Most kezdek elmélyedni és most gondoltam bele jobban bizonyos dolgokba. Látom sokan kiakadtak a köntös dolgon. És így elmodnva tényleg morbid... de rejtem is alig volt...a csajon is... ettől nem esek kétségbe. és nem akarok szakítani vele addig amíg érzem azt h szüksége van rám. Most nézem, hogy elírtam, mert tavaly februárban szakítottak exével. Vagyis úgy 9 hónapja lehetett egyedül. Addig már párszor becsajozhatott volna (adottságai megvannak hzzá :D ) szóval nem szeretném azt hinni h én vagyok a pótlék a felejtéshez... csak arra voltam kíváncsi mások hogy szokták kiiktatni magukban azokat a gondolatokat amikben az exhez hasonlítják magukat.. nemtudom mennyire tudtam most érthetően elmagyarázni. :S
2011. febr. 14. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!