Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm amíg együtt voltunk nem panaszkodott a szexre, sőt sokszor még mondta is, hogy jó velem, most szakítás után egy hónappal meg azt mondja, hogy soha nem volt az igazi, mert, hogy soha nem állt fel rendesen. Azt állítja, hogy soha nem játszotta meg magát és hogy azért nem mondta, mert nem akart megbántani és hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy eltávolodott tőlem és szakítottunk, Nagyon rosszul esett ez így utólag tőle és nem tudom, hogy mit gondoljak. Igazat mond -e, vagy nem?
2011. febr. 13. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazat mond. Ha meg akarna bántani akkor azt mondaná lúzer vagy. Viszont nekem az jött le, hogy normálisan mondta el ezeket, tehát nem megbántani akart, csak nem akarta, hogy mással is ebbe a hibába ess.
2011. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ő volt az első lány akivel együtt voltam, 4 évvel idősebb, mint én, sokkal tapasztaltabb. Nem hiszem, hogy betegség lenne, mert recskázásnál semmi gond, de tényleg ennyire élvezhetetlen lett volna? :S bizonyára volt már jobb is, de nem hiszem el, hogy egyszer sem élvezte igazán.
2011. febr. 13. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is Igazat mondott!


Szerintem remélte h idővel jobb lesz csak be kell járódnotok és jobb lesz a szex és a kapcsolatotok is, de eddig bírta...

2011. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt állítja, hogy a szexnek semmi köze ehhez, hogy akkor is szakított volna, ha tökéletes a szex és egyszerűen nem illünk össze. Annyira fura nekem ez az egész...
2011. febr. 13. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ebben is lehet, hogy igazat mondott. Te magad írod, hogy 4 évvel idősebb nálad. Könnyen lehet,hogy a probléma ebből fakad. Nem igen működnek az olyan kapcsolatok, ahol a lány az idősebb.
2011. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze.....


a szexnek semmi köze ehhez, aha....nagyon is sok sőt rengeteg kapcsolat megy szét mert rossz a szexuális élet azaz egyik fél számára pocsék!

2011. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pocsék azért nem volt, de azt nem értem, hogy miért nem szólt, amíg együtt voltunk :S sőt sokszor kezedeményzett ő is, nem tűnt annyira vészesnek a helyzet...
2011. febr. 13. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem szólt, mert reménykedett abban vagy úgy gondolta, hogy idővel biztos jobb lesz, ügyesebb leszel, talán az volt a gond, hogy mielőtt együtt voltatok kiverted, úgy meg már nem olyan kemény..
2011. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
figyelj én olyan vagyok aki nagyon nehezen jut el a csúcsra és ez az én hibám nem pedig a pasié.mivel akkor minden pasi akivel lefeküdtem lúzer volt?nem.lehet h a csajszi is olyan fajta mint én és még rengeteg másik lány akit nehezen lehet kielégíteni és ez nem a te hibád úgyhogy ne okold magad.
2011. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Volt orgazmusa minden egyes alkalommal, magát az aktust nem élvezte igazán, állítása szerint...

2011. febr. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!