Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb haverom szomszédját és barátját fél éve ismerem és minden buliban kavarunk, msn en beszélünk és nagyon nagyon kedves velem, mindig érdekli, hogy hogy vagyok de nem ír semmit, hogy a bulikban történt dolgok neki mit jelentettek. Én nem akarok több buli kavarást, többet szeretnék, de nem tudom, hogy ő mit akar, nem merem megkérdezni tőle. Félek, hogy csak kiasznál, de mikor kiáll mellettem akárki ellen olyankor azt érzem, hogy tényleg szeret. Fogalmam sincs mivan?
2011. febr. 13. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg Neki azt, amit ide kiírtál!
2011. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni.
2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!