Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem, de mit tegyek ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de mit tegyek ha?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy már régebb óta ismerem ezt a személyt, igazából "orvos" (nem az, de mégis) és beteg kapcsolat során ismerkedtünk meg. És már akkor izzot köztünk a levegő, rettentő jól éreztük magunkat egymás társaságában.

Most újra egymás mellé sodródtunk, találkozunk, beszélgetünk.

Az a baj, hogy az anyum egy magas jóképű pasit képzel mellém, de ez a személy alacsonyabb nálam. Döglesztően jóképű, okos, izmos, szóval vááá! Mégis hogy értessem meg anyuval, hogy attól mert alacsonyabb még tökéletes választás?


2011. febr. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van anyádnak hozzá?Magadnak választasz pasit nem neki.A külső a lényeg?Anyád szánalmas.
2011. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

..miért nem egyből a hupikék törpikékre gerjedsz...


Törpapa biztos jó az ágyban:D

Üdv.

2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Langaléta nőként elég nehéz nem a törpikékre gerjednem. :) Hidd el ha tehetném lennék inkább 160 centi mint 180 :D

Anyu...hát ő szerencsés helyzetben van mert alacsony így fel tud nézni apura. Namost neki ez az etalon, hogy egy magassabb legyena srác a lánynál. Szóval nem dinka vagy flúgos, egyszerűen csak ilyen.

2011. febr. 12. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vok.Volt nekem is alacsonyabb palim.A pasinak frusztráció voltak emiatt és engem csesztetett,pedig nagy szerelem volt az is.Meg néha furcsán néztek ránk az emberek,bár Én csak fél fejjel voltam magasabb.Én sok boldogságot kívánok nektek.
2011. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja!És 2.nak üzenném,hogy egy alacsony pasi legalább pörgősebb nem olyan tohonya mint egy magasabb.Jobb az ágyban
2011. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen, a pörgős hozzászólónál a pont ;-) Meg ugye a mondás, kis ember nagy bottal... na viccet félretéve, köszönöm szépen a bátorító hozzászólásokat.

Igazatatok van, szarok rá, ha működik működni fog a magasság különbség ellenére is ha meg nem akkor nem valószínű, hogy emiatt bukna.

2011. febr. 12. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy pörgősebb. Valamivel kompenzálnia kell. :D
2011. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szépség inkább aludj tényleg ha már nem tudsz értelmes választ írni.

Gondolom rég voltál boldog és fáj,hogy a kérdező most az.

2011. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!