Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Ti vagytok ugy hogy kipirultok egy lány előtt, nem mertek hozzá szolni, nem meritek fel venni msn-n ect? Tovább lent.

Figyelt kérdés

vagy csak örökké a lányok ilyenek hogy kipirulnak egy srác előtt,meg áll a lélegzetük (persze ha nagyon bejön) nem merik fel venni msn-n ....igazából most magamról beszélek...és kiváncsi vagyok hogy a FIUK vannak-e ilyen helyzetben hogy nem igazán mernek kezdeményezni...

olyan elképzelhetetlen ez nekem hogy egy fiu szégyelős legyen,és kicsitt vissza fogottabb,mostanában mineki olyan nyomulós,és simán oda megy a kiszemelt lányhoz és elkéri a számát vagy ilyen dolgok.csak azért furcsa mert én lányként nagyon nem mernék oda menni egy pasihoz és számot cserélni vele vagy csak ugy simán oda menni sem.persze nem is akarok :D :))


2011. febr. 12. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát én is lány vagyok és addig amíg csak tetszik a srác nincs gond ,viszont ha már beleszerettem onan kezdődik a :úúr isteen nem kapok levegőt- szindróma.. :D nagyon gáz :S éés én se tudom ezekt hogy kezelni :DD
2011. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most énis ugy vagyok sajnos :S

ha jön szembe a folyóson azt sem tudom hová forduljak....

nem merem fel venni még msn-n sem ....

mondjuk kezdeményezni nem is akarok...csak hát..

2011. febr. 12. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiúknál ugyanígy előfordul lányok. Egy kicsit mindenki izgul szerintem, aztán van aki jobban, van aki kevésbé ügyesen leplezi. :)
2011. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és pont ilyen besz@ri vagyok pedig azt mondják nem vagyok csúnya

16F

2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálam előfordul gyakran sajnos:S
2011. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálam nem,elég magabiztos vagyok,ha esetleg lekoptatnak akkor csak az jár a fejembe hogy nem tudja a csaj hogy kiről marad le.

Igaz ilyen nagyon ritkán van és inkább az dominál hogy én nem megyek bele a kapcsoltba,mert alulértékelem az illetőt persze csak jogosan.

2011. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiúknál is ugyanúgy előfordul például belőlem ki nem néznéd hogy nem merek odamenni egy lányhoz se ,mert eléggé belevaló srácnak nézek ki(önfényezés :D)!!

Kérdező:Megkérdezhetem hány éves vagy??

2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy előfordul, 29 éves létemre még mindig totál félek a lányoktól. még rájuk nézni se nagyon merek, nemhogy a telefonszámukat elkérni. Még neten sem merek ismerkedni. Ez van...
2011. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleeg? én azt hidtem hogy ez csak nálam van: D lány létemre...meg örökké én azt várom hogy a pasik irjanak rám,meg hogy ök jelöljenek be mindenhol..én meg alig merek rájuk nézni hogy nehogy azt hidjék hogy valamit akarok tölük v ilyesmi : DD
2011. ápr. 18. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Én felvettem egy lányt msnre. Iskolában kértem el msn címét.. viszont, aztán rájöttem hogy nem is tudom minek. Aztán később gondoltam is hogy hát ez könnyebb volt mint hittem. Nem is beszélgettünk max köszöntem neki aztán egyszer rákérdeztem hogy van msnje ö meg megadta.


Szóval megadta aztán ennyi, sulinak vége lett. De egyébként elkérni nem is tesz semmit, mert ezzel az erővel elkérhetem akárkiét aztán nem is beszélnék semmiről. Szerintem nyugodtan oda lehet sétálni, hátha még meg is illetődik a másik hogy "haahh elkérték az msn cimem ^^"

2011. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!