Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi velem a baj? (A Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj? (A Többi lent)

Figyelt kérdés

18éves pasi leszek, és jóformán egyetlen kapcsolatom sem volt még.

Próbálkozni próbálkozok, de tucatjára csak elutasítanak, ami kezd már kissé önbizalom rontó lenni rám nézve. Nem vagyok sem kővér, sem csúnya, bár ez relatív ugye kinek mi, de nem érzem magam "rondának”, figyelek magamra annyira, hogy a jó megjelenésem általában meglegyen, értsd:-nem szakadt, koszos, büdös ruhákban illetve zsíros hajjal és szőrösen járjak el mindennap. Nem vagyok a mostani "menő" stílusirányzatok egyénisége sem, akik lila cuccokban és festett hajjal/körömmel járkálnak fiú létükre. Bár az ilyen egyéneknek van barátnőjük igazából, pedig szerintem egyáltalán nem férfias egy vasággyal egyűt 40kilos emberke festett hajjal, és lila pólóban, de ez már szubjektív vélemény. Vannak barátaim, igazából szinte mindenkivel meg tudom találni a közös hangsúlyt és jókedvre tudom deríteni, ha valami baja, van.

Szinte minden témához hozzá tudok valamit szólni, érdekelnek az emberek, szívesen beszélgetek akárkivel. Sok lány barátom is van ,akik tudják, h megbízhatnak bennem annyira, hogy olyan infókat osszanak meg velem ,amit nem sok emberrel ,mert tudják, ha tudok, segítek ,és diszkrét vagyok annyira, hogy nem kürtölöm világgá ,hétvégen sem ,amikor már a kanyar vessz be engem ,és nem pedig fordítva=).Persze megvannak a saját hibáim is ,de ezeket próbálom úgy kompenzálni hogy ne irritáljak vele mást.. Ennek ellenére, azt látom, hogy a fentebb említet egyéniségek, akik csalják, és emberszámba nem veszik a barátnőjük, csak kihasználják egy menetre nekik sikerül. Bunkó, semmire vergődő, ízléstelen emberkék, olyan érzelgős lányokat tőrnek össze hogy az már pofátlanság. Bár vannak kivételek, de visszatérve nekem ez sosem jön össze, hogy szerezzek egy lányt, olyat, aki nem a mai degenerált társadalomhoz tartozik, és ez kezd számomra zavaró lenni=/..

Csak úgy lehet barátnőt keríteni, ha felveszem ezt az alpári stílust és beképzelten folytatom tovább a keresgélést?

Vagy épp az lenne a zavaró tényező h engem érdekel, hogy mikor mi van a másikkal, miért és próbálnák benne segíteni, nem értem igazából.

A rossz helyen való próbálkozást is kizárnám, próbáltam már könyvtárban, suliban, kisebb összejöveteleken, dizsiben, vagy csak épp random az utcán is.

Értelmes válaszokat kérnék, illetve a leoltást a mai degenerált társadalom miatt, akik VV-n és Viva tévén és hasonló szutykokon nevelkednek, szintén kérném mellőzni, nem általánosítani próbáltam, de tény hogy egy rakat példát tudnák erre felhozni, hogy igenis vannak sajnos ilyenek, akik a tévén nőnek fel.


2011. febr. 12. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"vasággyal egyűt 40kilos emberk" :)) ne aggódj, nincs veled semmi baj, a világgal van, de nem kell elbizonytalanodni, a szerelem akkor jön a leghamarabb ha az ember nem hajszolja és jól megvan nélküle :)
2011. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus vagy,a tucatot én sem szeretem akik kifestett fkete körömmel, feketére kihúzott szemmel járkálnak szerintem gusztustalan
2011. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Helló!

Én is hasonló cipőben járok mint te, és ugyanígy vélekedek a mai társadalomról. Sok lánnyal az a baj, h ha túlságosan is rendes vagy velük egyből átkerülsz a barát/lelki társ kategóriába. Persze mind azt mondja h neki egy olyan srácra lenne szüksége aki megértő, kedves, odafigyel stb., de mégsem veszik észre amikor a közelükben van egy ilyen srác. Ha pedig még nem ismer téged, akkor azonnal lekoptat ha nem vagy neki szimpatikus, és sajnos sok mai lány nagyon el van szállva magától és hihetetlenül különlegesnek hiszi magát aki a legjobbat érdemli. Hogy mi lenne a megoldás, erre még én sem jöttem, de vagy próbálkozol tovább és rátalálsz azon kevés lányok közül az egyikre, aki még értékel egy ilyen embert, vagy pedig megpróbálsz másképp közelíteni a lányokhoz pl: bunkóbb, lekezelőbb stílusban és hátha az beválik. Sajnos jobbat nem tudok tanácsolni, én is jelenleg kb. ott tartok ahol te, de azért kitartás!

2011. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, hasonló környezetben élek én is, ahol a "tucat" és a felszínesség a jellemző. nem volt még pasim, igaz nem is nagyon próbálkoztam, mert alapból félek az elutasítástól. am ha lehetne választanom, én messziről elkerülném a bunkó srácokat, mert sztem nem attól lesz izgalmas egy kapcsolat, hogy mindig azon idegeskedem, hogy vajon megcsalt-e...
2011. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szívás, de ezzel sokan így vannak... én is
2011. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat=).
2011. febr. 12. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lekezelő vagy a lányokkal de nem bunkó az érdekli őket...mert azt vettem észre a lányok hiába szidják az ilyen pasikat mégis kell nekik pont azért mert nem kaphatják meg az ilyen pasikat és a tiltott gyümölcs a legédesebb....az nem jó ha elárulod az érzéseidet és odaadod magad mert akkor már tudják uralni a helyzetet és nem leszel elég izgalmas nekik... hagyd őket kétségek között egyszer kedveskedj,bókolj neki utána kicsit bunkózz vele, ne keresd ilyesmik....én ezt tudom tanácsolni
2011. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kukkumpityere válasza:
hát én nem igazán olvastam el amit Írtál mert túl hosszú...de ne aggódj...barátnőt mindig talász...csak nem kell elsietni a dolgot:)
2011. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi bajod a lila póló/pulóverrel, nekem is van olyanom és tök jó, igaz én nem festem a hajam meg hasonlók... Na mind1. Szoval szerintem veled ott a probléma alapjában véve ahol velem is. Elsődlegesen te barátkozol, tehát kedves vagy szép okos minden de ha nem jut el az agyáig valakinek hogy te nem barátkozni akarsz hanem mást akkor ne is várj többet. Az a baj én is ilyen vagyok, és nehéz az átmenet :S
2011. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak én fiatalabb vagyok pár évvel és lány. :) A mai 16:14es válaszolóval nem igazán értek egyet, akik a bunkózást szeretik a mai p*csák. Nagyon kevés olyan ember van, aki hasonló, mint te, nem a tucat. Ehhez türelem kell és majd jön. Legyen önbizalmad, nem veled van a baj. Engem inkább te érdekelnél, mint a mai "menő srácok". És ezzel sok lány így is van csak őket nehéz megtalálni. :)
2011. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!