Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz majd szőrösen?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyaok. 15 éves korom óta borotválom a puncimat. A barátom azt szeretné hogy mostantól szőrös legyen. Én is unom már a kopaszságot, csak már nem is emlékszem hogy milyen érzés szőrös puncit viselni.
2011. febr. 12. 13:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek dús erős szőrzetű a puncija,nincs se nyírva,sem borotválva.Nagyon szeretem így,már uncsi,hogy mindenhol csak borotváltat látni.
2011. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

n.robi válasza..


Jurasic Park

2011. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én borotválom és epilálom folyamatosan. a barátom szőrös, és igazából nem is tudom mi történt ma, úgy volt, hogy nem találkozunk még csütörtökig, és már megnőtt a szöröm oylan 3 millisre a nagyajkakon, a szeméremdombot midnig epilálom, szóval ott csak néhány kósza pármillis ször volt, szóval a léyneg, hogy én gusztustalannak érezném magam ha vagyok valakivel, és közbe szőrös vagyok. de ma meglepett a barátom. és eddig csak petting volt, mert többet még nem akartam, de ma egyszerűen nem tudtam eltántorítani az oráltól, pedig nagyon rosszul éreztem magam. úgy látszik ő kevésbé. és igazából azthiszem az a lényeg, hogy neki tetszen, persze azthiszem továbbra is fogok szőrteleníteni, de legalább nem kell tartsak attól vele, hogy jujj, mi lesz, ha mágse úgy jött ki a lépés.


bocsi, h leírtam itt a történetemet, csak ebből akartam kilyukadni arra, hogy a szőr nem a világ vége, és hozzá lehet szokni, főleg ha a kedvesednek így tetszik, és mégjobban izgatja így. ráadásul te is azt mondtad, hogy szeretnél már szőrt.

eleinte mindenképp furcsa érzés lesz, ezt aláírom, de seperc alatt meg fogod szokni.

2011. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb így, örülj neki h a barátod így akarja. :D Nem nehéz megszokni / visszaszokni rá.

19/N

2011. febr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hogy milyen lesz? Kényelmes!

Amíg kinő, addig viszketni fog.

A tisztaság, higiénia nem ezen múlik, hanem a tusoláson, mosakodáson.

Az is hülyeség,hogy orálnál gondot okoz, ha a pasi nem tudja, hogy nem a szőrt kell nyalni, hanem azt, ami közte van, akkor ott nem Veled van a baj :D

2011. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem rövidre van vágva, én szeretem :) szerintem egyáltalán nem higiéniátlan, mosni kell és kész.
2011. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kriszti83 ***** válasza:
45%
Könnyebb idegen helyen pisilni, mert nem csorog végig a combomon.
2011. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
De imádnám ha egy olyan pasira akadnék aki szőrösen szereti. Úgy megnöveszteném már, unom hogy mindig vagy borotva vagy szúrós. Mázlista vagy. Jó lesz hogy nem kell macerálni ahhoz a puncid hogy imádja a pasid. Szerintem amúgy női szemmel is izgató a szőrös pina. 37/nő
2011. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jó tudni,hogy vannak még rajtam kívül nők akik a szőrös puncit választották.

2011. febr. 16. 12:57
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az exemet akartam mindig rávenni arra, hogy nem kéne már a borotválással törődnie, nekem nagyon bejönne szőrösen is, de nem engedte, mindig borotválta.

27F

2011. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!