Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év korkülönbség - mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség - mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és én is bejövök neki, a kérdésem az lenne, hogy mennyire gáz, ha egy 7 évvel fiatalabb lánnyal jövök össze? Nagy korkülönbségnek számít?
2011. febr. 12. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok... mert mondjuk 13-20-nál sok, de 23-30-nál már nem (szerintem).
2011. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... söt még pont belefér de mondjuk ha a lány 10 te meg 17 akkor kicsit várj még ..:P
2011. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 20, a lány 13. Pontosabban nem teljesen 7 év, hanem 6 és fél év köztünk a korkülönbség.
2011. febr. 12. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Annyira gáz hogy pedofilnak fognak nézni, még ha nem is lesz szex köztetek.


És nagyon sokan azt fogják gondolni hogy azért jössz össze fiatalabbal mert a saját korosztályodba nem találsz lányt és mert nem vagy elég érett, csak egy 13 éves szintjéhez.

2011. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor várj amig 15-16 lesz ha tényleg érdekel ez igy kicsit gázos... lehet belöle probléma... 14 felett már kevésbé..
2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha fordítva lennétek gáz, de szerintem nem vagy normális ha 13éves cxsajokkal ezdesz 20éves létedre de te tudod :)


Egyébként vigyázz, törvényesen még nem gerincrevágható, szal tudd mit csinálsz :D

2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha a csajszi legalább 2 évvel idősebb lenne akkor nem lenne annyira gáz de így egy kicsit az.
2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebben a korban még olyan mások vagytok, mások az igényeitek, más az életfelfogás, az éeltritmus... Nehéz összeegyeztetni, ha egyáltalán lehetséges.

első voltam

2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez liliomtiprás, ami büntetendő.


Bár nem vagyok képmutató, bizonyos szempontból megértelek: magam 23 éves férfi vagyok, s nagyon jól tudom, hogy milyen hatást válthat ki belőlünk egy szép, fiatal lány, aki serdülőkorban van, épp kamaszodik, nőiesedik, ártatlanka.

Lássuk be: 10 férfiból 9 számára szexuálisan nagyon vonzó egy ilyen lány, de muszáj megálljt parancsolni magunknak, s nem csak a törvények miatt, hanem amiatt, mert emberek vagyunk, kultúrált, civilizált emberek, akiket nem szabad, hogy csak az ösztöneik hajtsák.

2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg betölti a 14et :D


Egyébként nekem is nagyon tetszenek ezek a 14körüli csajok :), Jelenlegi távkapcsolatim 18éves, de nagyon úgy tűnik, hogy össze fog omlani :(


F/16

2011. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!