Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret velem csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bombei kérdése:

Miért nem szeret velem csókolózni a barátom?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem tőle, de azt mondta, nem igaz, hogy nem szeret csókolózni, többet nem mondott. Először arra gondoltam, hogy nem elég higiénikus a szám, de hát naponta 5ször-6szor fogat mosok. Az is megfordult a fejemben, hogy bénán csinálom, de még sose volt rám panasz előbbi kapcsolataim során. Nagyon rossz érzés, hogy még szeretkezéskor sem csókol meg. Kérlek, segítsetek, ha tudtok!
2011. febr. 11. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hazaár, vagy amikor egközelebb találkztok, kapd le :)
2011. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy előtte voltál valami ismerősével vagy közös ismerőssel orálisan és azért érez undort

van ilyen is

24f

2011. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezted már, hogy csak veled nem szeret csókolózni vagy mással se? Voltam olyan pasival aki egyáltalán nem szeretett csókolózni. Pedig nekem fontos volt. Így amikor mégis összejött, az volt az érzésem, hogy igazából nem is tud. De hát, hogy is tudott volna, ha nem gyakorolja, nem igaz? Elfogadtam, mert más téren bepólolta a nyelvmunkát:)
2011. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját példám:

Én sem szerettem a párommal csókolózni, mert az előző barátnőmmel sokkal jobb volt. Ég és föld. Más íze volt.

Ahogy egyre kevésbé szerettem, egyre kevésbé akartam megcsókolni.

2011. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

-Még soha nem voltam egy ismerősével semmilyen kapcsolatban sem.

-Ő 25, én 20.

-Nem kérdeztem, hogy csak velem nem, vagy az előző barátnőivel sem. Köszönöm, ezt majd megkérdem tőle.

Mindenkinek köszönöm a válaszát, ha esetleg van még ötlet, írjatok kérlek.

2011. febr. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!