Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végülis pontosan kim nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis pontosan kim nekem ez a lány? (Bocsi, hosszú)

Figyelt kérdés
Középsuliban volt egy lány, akivel 3 év utána kezdtünk el jóban lenni! Neki volt már párja, akkor, viszont elég mély volt a barátságunk! Ha nem is találkozgattunk iskolán kívül, sokat beszéltünk telefonon, és egyszer hazudott is a kedvemért egy mozi miatt! Aztán idővel összejöttünk, és jártunk 3,5 évet, nagyon nagy szerelem volt, egyetemen 3 évig együtt éltünk, de korai volt! Részéről kimúltak az érzelmek! Jött a nyár, és neki új kapcsolata lett, viszont akkor 2x találkoztunk, és mind2x csókolóztunk! Szeptemberben jött újra a suli, ahol az első nap együtt aludtunk, és lefeküdtünk! Azóta ez rendszeres, sok 7végét együtt töltünk, szeretkezünk, vásárolgatunk, filmezünk! Viszont emellett szinte bármit megteszünk egymásnak, vagy egymásért, gyakorlatilak legjobb barátok is vagyunk! Napi szinten találkoztunk, és ilyenkor a szájrapuszi és a csók alap, ha adott, a szex is az! Ha nem, találkoznánk, akkor is beszélünk neten, telón! Hétközbe együtt árunk erre-arra, kocsmázni, étterembe stb... Viszont mikor hazamegy 7végére, éli a "szerelmi" életét, mintha nem lenne semmi köztünk!! Most végülis mik vagyunk egymásnak???
2011. febr. 10. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy hangzik mint egy kapcsolat, viszont akkor nincs más a lánynak. Szerintem ez a lány részéről nem fer pláne a barátjával , de veled szembe se. Beszéld meg vele. De ez így nem valami komoly és az esélyt is elveszi hogy más lánnyal ismerkedj.
2011. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És téged vajon kivel csalt?:>
2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na ami még fontos a válaszokat nézve: 1. Nem kértem erkölcsi elemzést, az teljesen más téma! 2. Én nem érzem magam kihasználva, mert nem ő nyomul, viszont tudom hogy jól érzi magát velem! A "párja" mit sem tud az egészről. A lány nem szereti Őt, és szakítani akar vele, de ehhez analfabéta, meg állítása szerint nagyon aranyos gyerek, csak nem szereti egyáltalán!! Engem soha nem csalt meg, ebben 100%ig biztos vagyok, az előttem levő barátjától is miattam ment külön! szerintem még érez valamit irántam, de kicsit mások az elképzeléseink egyenlőre! És hiába van köztünk az, ami van, állítja h soha nem leszünk mi egy pár, de ezt évekkel ezelőtt is elmondta!! Életében 1x volt szerelmes, belém!! Én úgy érzem majdnem olyan ez mint egy kapcsolat, de mégis más...
2011. febr. 12. 13:23
 14/14 anonim ***** válasza:
és te ezt mind bekajálod? A mostani srác se tudja h félrekefél... Nagyon naiv vagy... na mind1,egészségedre. A lány meg egy undorító szemét rib*nc, akibe a lábamat sem törölném.
2011. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!