Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 evesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 evesen beleszerettem egy 34 eves pasiba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudok kiszeretni belole!Es o nem is ismer engem,en csak a szinhazba lattam(szinesz),majd felvettem twitteren,es egyszer koszont az utcan!

Mit tegyek?Annyira beleszerettem,hogy csak ra gondolok...


Megorulok..

Elore is koszonom a NORMALIS valaszokat!


2011. febr. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekszerelemnek hívják, előfordul bár kicsit megkéstél vele, csajoknál az ilyen úgy 12-13 évesen szokott jelentkezni tudtommal :)
2011. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy vársz. Mégpedig arra, hogy elmúljon ez az érzés. Próbálj minnél jobban nem rá gondolni, és keresni egy korban hozzád illő fiút. Adj időt magadnak, mást nem tehetsz sajnos.
2011. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne keresd vele a kapcsolatot, mert csak magadnak ártasz vele. Egész biztos, hogy ő nem fog leállni veled, hiszen te hozzá egy kislány vagy. Majd találsz mást. Ne aggódj, egyszer minden szerelem elmúlik, a fájdalom se tart örökké.
2011. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele, nem ismered! Egyébként ne félj, jönni fog majd valaki, aki elfeledteti veled!
2011. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen...hat probalkozok,de eddig nem sikerult..:(
2011. febr. 10. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ábrándozz róla, azzal nem ártasz senkinek, aztán majd elmúlik úgyis, kinövöd :D
2011. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg rávenni, hogy szeretkezzen veled.
2011. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből, ha végképp nem megy segítek vannak szerszámaim
2011. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, 11éves koromtól olyan 16ig én is mindig ilyen lehetetlen emberekbe voltam szerelmes. Ez a plátói szerelem, senkinek nem ártasz vele, elég szar, tudom, de el fog múlni. Én a vészhelyzet Carter dokijára hittem azt 12 évesen, hogy ő életem szerelme és soha többé nem fogok mást szeretni, most ehhez képest 1 éve van vőlegényem és nyáron házasodunk! :D
2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Felejtsd el! Abnormális dolog! Keress korban hozzád illő fiút és inkább a tanulással foglalkozz 15 éves fejjel.
2011. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!