Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami belőle?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nagyon tetszik, elmondtam neki msnen és azt mondta, hogy van esélyem. Két nap múlva azt mondta, hogy nem vagyok a este. Együtt keringőzünk. Mióta elmondtam egy hét telt el és keringőpróbán szorongatja a kezem elkezdi pöckölni a hátam és szórakozik a szoknyámmal. Ez jelent valamit vagy ne számítsak semmi jóra? Valahogy rászeretnék kérdezni, hogy nem lehetne e mégis de az hülyén jönne ki. Mit csináljak?
2011. febr. 10. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy az esete + játszik a ruháddal meg veled = azért ágyba vinne bizonyos dolgokért
2011. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Mit veszítesz?
2011. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
félek, hogy megutál vagy valami ilyesmi :S
2011. febr. 10. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
hülyeség félni. előtted az élet. jön másik :-)
2011. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mégis mit mondhatnék neki?
2011. febr. 11. 06:48
 6/6 A kérdező kommentje:
ma lesz az utolsó tánc, ma lesz a farsang. mit csináljak?
2011. febr. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!