Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen dolgok után már járnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgok után már járnunk kéne?

Figyelt kérdés

A fiúval már egy ideje szájrapuszik vannak ha talizunk és most szombaton egy buliban smároltunk párszor és a kezem is megfogta. Azóta nem nagyon tudtunk beszélni erről, de holnap már lehet, hogy beszélünk. Szerintetek ezek után már járnunk kéne?(tetszünk egymásnak). Mit gondoltok hová menjünk, hogy beszélhessünk erről? (pláza-->kávézó, cukrászda vagy csak ott egy padon? / A városban egy kávéházba vagy esetleg kajáldába? vagy ha még tudtok valamilyen tuti helyet akkor írhattok :D

Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak, hogy időt szánt a kérdésemre :)

17/L


2011. febr. 10. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy dugnotok, egyéni ízlés kérdése.
2011. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj na de most komolyan már járnunk kéne? Nem arra hajt egyikünk sem, hogy lefeküdjünk egymással, vagyis én nem úgy vettem észre rajta, hogy csak azt akarja.
2011. febr. 10. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Én cukrászdát javasolnék /vagy valami hasonló, szolidabb, meghittebb helyet.


A pasik nem paráznak és gondolkoznak annyit egy dolgon, mint a nők. lehet, hogy a srác már biztosra veszi, hogy jártok.

2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne ha már biztosra venné mert én meg odavagyok érte :D csak suliban meg ma is láttuk egymást meg köszöntünk egymásnak de nem jött oda :S:( de lehet, hogy csak azért mert a barátnőmmel voltam.
2011. febr. 10. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
ne tökölj, kérdezd meg tőle: most akkor járunk?
2011. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor majd megkérdezem tőle, hogy mikor tudunk beszélgetni és akkor felhozom ezt a témát :D
2011. febr. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!