Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnagyobb pusztítást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnagyobb pusztítást a lelketekben ki hajtotta végre, és hogyan? Olyanra gondolok, ami soha nem forrott be.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:04
 1/5 Jack kapitány válasza:

A nagyképű hűje p****.

Röviden.

2011. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ex barátnőm, habár felelőtlenség lenne olyat állítani, hogy soha nem fog beforrni, hiszen előre nem tudhatjuk, hogy milyen emberekkel fogunk találkozni a jövőben.
2011. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elso baratnom hihetetlen merteku feltekenysege. persze en meg hagytam, hogy csinalja, "szot fogatdam neki", de utana szakitottunk, es atlattam az egeszet. sajnos az egesz eletemet megvaltoztatta, de persze rengeteget tanultam is belole. mostmar talan kezdem megszokni, hogy van, aki nem akad ki amiatt, hogy folhivom az egyik lanybaratomat...
2011. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
amikor a párom 7 év kapcsolat után bejelentette, hogy AIDS-es, mert megcsalt.
2011. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egész világ.Egy nagy okádék a Föld bolygó.
2011. febr. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!