Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Hogyan higgyek neki vagy hogyan legyen ez az egész?

Figyelt kérdés

A barátom osztálykiránduláson októberbe volt, és csak mostanába kezdtünk róla beszélgetni, de ő mindig azt mondta hogy nincs semmi meg hogy nem történt semmi olyan, de közbe még is.

Volt cigizés és ivás is. Lányok lefényképezték őt a haverjaival együdt.

Tegnap kiderűlt hogy volt vetkőzés is.


Szerintem megcsalt vagyis mindig úgy érzem hogy volt valami azon a kiránduláson amit sose fog elmondani nekem, mindig ezt tagadni fogja...

Már nem tudok hinni neki és bízni se tudok már benne...


Mi legyen?

Szerintem hazudik így is, mostanába elég sokat veszekszünk is. Sokszor okozott már nekem fájdalmat.


Mit csináljak hogy tényleg bevallja őszintén hogy mi történt?


2011. febr. 10. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem történt semmi akkor mit valljon be? Szerintem csak be meséled magadnak, ha meg tényleg megcsalt akkor úgyis vmi szaralak aki nem érdemel rendes csajt :)


ha az igazat akarod tudni, ne haverjait kérdezdhanem pl csajokat akik szintén ott voltak.. haverjai falaznának sztem :)

2011. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a haverjaival nem is beszéltem, amugy mindenki falazna neki szerintem.


Ő szólta el magát tegnap erről hogy volt vetkőzés is.

És ha már volt vetkőzés akkor biztos volt az is nem?......

2011. febr. 10. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!