Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap ünneplése?

Figyelt kérdés

A kérdés: Ti mit csináltok a párotokkal valentin napon? (vacsin kívül)


Csak azok válaszoljanak kérem, akik megünneplik, mert szeretik ezt a napot.

(Nem vagyok kíváncsi azokra a megjegyzésekre, hogy ez mekkora hülyeség. Elfogadom azoknak a véleményét akiknek nem fontosak az ünnepek, de mos nincs kedvem a felesleges oltáshoz, én szeretem ezt az ünnepet és kész)


2011. febr. 10. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hétfőre esik

reggel dokihoz kell mennem,párom visz,utána együtt meló,délután felvesz

készül valami meglepivel,kiváncsian várom (ritkán jut túl az ékszer-parfüm ajándékon,most nem az,ezt megmondta)

Főzünk együtt valami finomat,és elvagyunk.


De hétvégén valószinű megyünk fürdeni,két ünnep között voltunk utoljára,már ideje...foghatjuk ezt is a valentin napra:)

23/N

2011. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem ünnepelünk,ez egy idióta Amerikából átvett szokás,baromság.Meg hát pont februárban született a párom,és hó végén van az évfordulónk is...
2011. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
ja és amúgy szeretem az ünnepeket,és miután válaszoltam,akkor olvastam végig,előtte már felidegesített a kérdés maga...bocsi,de ez a véleményem...
2011. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

és utána mikor fürödtök legközelebb??? :D:D:D:D

bocs ezt nem tudtam kihagyni :)

2011. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem szoktunk nagy ügyet csinálni belőle. Apró ajándékot veszünk egymásnak, esetleg megiszunk egy -két pohár bort, és összebújunk.

Ha olyanom van, akkor különleges vacsival várom.

2011. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férjem pont aznap született,hogy inkább azt ünnepeljük,tortázunk megy ilyesmi!!Este meg jól beborozunk!!!!! :))))))))
2011. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hehe,ha úgy vesszük,akkor mi külföldre utazunk...:) Aznap megyünk meglátogatni a rokonaimat.

valószínű előtte sütök neki sütit,mert kaptam tökjó tortaformát tőle,és megbeszéltük,h ez a Valentin nap,ő megveszi,én meg készítek benne valami finomat:)

2011. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oh jah igen nem tettem hozzá, hogy mi pénteken ünnepeljük mert ugye hétfőre esik:)
2011. febr. 10. 13:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik Elfinek nem megy az értő olvasás....
2011. febr. 10. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj a szövegértésemmel,csak poénkodok.Ti meg nem értitek a viccet...:D
2011. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!