Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el? = ( (

Figyelt kérdés
Van 1 fiu,aki nekem nagyon bejön..Ma tanulószobán "leveleztünk" és mellém ült..mikor leejtettem a levelet,ő is nyúlt volna érte,és szabályosan megfogta a kezemet,elengedte,malyd rám mosolygott..Úgy érzem mintha ő is kicsit vonzódna hozzám,de én nekem ő nagyon bejön..Hogyan tudnám elcsábítani,hogy mégjobban vonzódjon hozzám?
2011. febr. 9. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
majd..*
2011. febr. 9. 18:37
 2/6 Tomika90 ***** válasza:
csábítás helyett próbálkozz kábítással, kloroformos zsepi arcra és tied lesz mindene
2011. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én a szívét szeretném elcsábítani,nem a testét..!
2011. febr. 9. 18:54
 4/6 Tomika90 ***** válasza:
na szerinted hogy csábíthatod el?légy vele kedves, levelezzetek többet és csináljatok közös programot...ha ugyérzed szimpi vagy neki egy kicsit is már elcsábítottad...
2011. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hót jó..De nem csak engem ismer egyedül,mint lányt!
2011. febr. 10. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
ma találkozót beszéltünk meg..bnőm megpróbált minket összehozni,de azt mondta,hogy most nem akar velem járni,hanem mással..=(összetörtem='(((
2011. febr. 12. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!