Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Zavarban vagyok.

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy egyesületnek már 5 éve, és az egyik lány szerintem szerelmes belém, de nekem nem tetszik.

Még a nyáron, amikor táborozni voltunk, eléggé furcsán viselkedett velem. Gyakran mosolyogva nézett, odajött hozzám beszélgetni, holott korábban csak ritkán szóltunk egymáshoz. Amikor beszélt velem, akkor is olyan furcsán, "szégyenlős stílusban" szólt hozzám. És amikor megkínált mindenkit a cukrából, nekem azt mondta (szintén mosolyogva, és furcsán), hogy nekem több jár, és oda akart adni egy egész maréknyival, de én csak keveset fogadtam el, de ő eröltette. (Én is szégyenlős vagyok, és nem is szeretem a cukorkát.) Félek, hogy megbántottam, mert végig olyan "hidegül" álltam hozzá, próbáltam nem törődni az érzelmeivel.(Pedig nyíltan nem mondta ki, hogy szerelmes belém, csak ugye ezek a "jelek" utalnak rá.) Lelkiismeretfurdallásom van. Azóta sem találkoztam vele.


Egyébként én "úgy vagyok" ezzel a szerelem-témával, hogy ráérek szerelmesnek lenni 30 éves koromban is, vagy akár soha sem. Lehet, hogy csak ezt azért mondom, mert szégyenlős vagyok, vagy lelkileg nem vagyok még érett...nem tudom.


18/F


2011. febr. 7. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szeretkezz vele.

(így jobb?)

2011. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mit akarsz. Neked kell tudnod hogy akarsz-e tőle valamit vagy soha nem lesz nő az életedben.


Ha engem kérdezel ismerkedj meg vele jobban. Simán megkedvelheted.

2011. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy akarok-e tőle valamit, vagy sem... (a lelkiismeretfurdallás miatt legszívesebben akarnék, de nem vagyok szerelmes belé...) Olyan kedves, ártatlan, de nekem mégsem tetszik...


Úgy érzem, hogy nem vágyok párkapcsolatra soha életemben. (Persze ez is bizonytalan...)

2011. febr. 7. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:

na pont azért írtam az elején a szeretkezést.

Ha kicsit foglalkozol vele és a sexre orientálódsz megváltozhat a véleményed. Állítólag a sex jó dolog.

2011. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szégyenérzet és zavar tölt el, ha a szexre gondolok. Ezeket a sorokat is szégyenlőség-érzettel írtam le.
2011. febr. 7. 21:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem is megvan a normális szexuális vágyam a nők iránt, csak iszonyatosan szégyellek róla beszélni...
2011. febr. 7. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ajjaj, akkor kicsit át kéne gondolnod a dolgokat. Vagy inkább tényleg nem a testiségre orientálódni, hanem megtalálni azt a bizonyos lányt, akivel tök őszinte tudsz lenni, tök egy hullámhosszon vagytok, stb stb és talán vele könnyeben menne a dolog. persze csak bizonyos iső után. De ahhoz, hogy megtaláld ezt a bizonyos lányt, ahhoz barátom elengedhetetlen, hogy találkozz lányokkal, nyitott légy a kapcsolatokra, belevesd magad a dolgokba, ha nem is érzed magad túl jól ebben a helyzetben, akkor is erőltetni kell a társasági életet. keresni keresni keresni.

hajrá

2011. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sem koncerten, sem dicoban nem voltam még eddigi életemben, és igazából nem is szeretnék menni... A velem egykorúakkal nem jövök ki, legtöbbször felnőtekkel beszélgetek.

Nem vagyok olyan, mint a többi fiatal: nem beszélek csúnyán, nem dohányzok, nem drogozok, stb.

2011. febr. 7. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
amiket leírtál, (no disco, no koncert, no káromkodás) még nem akadálya a társasági életnek.
2011. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem akadálya.


Az egyesületben (természetvédelmi, madarászós, túrázós egyesület) megtalálom a nekem szükséges társasági életet. Legalábbis úgy érzem... Kéthetente vannak programjaink.

2011. febr. 7. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!