Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagy belé? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, akivel... hogy is mondjam... 3,5 éve nem is találkoztam. Viszont nemrég rátaláltam egy közösségi portálon. Megnéztem a képeit és hát... egész helyes lett. Régebben mikor még egy osztályba jártunk akkor szerelmes voltam belé, sőt még ő is belém (ezt nem rég tudtam meg, csak véletlenül elszólta magát az egyik közös haverunk). Gondoltam, hogy ráírok, aztán majd találkozok vele, de belegondoltam, hogy ha ismernék valakit aki pont úgy néz ki mint Adam Lambert és kb egy idős lenne velem akkor vajon melyiket választanám? Hát persze, hogy Adamaet választanám... Persze arra meg hiába várok, hogy találjak egy ilyen fiút, szóval mégis rá kéne írni erre a létező gyerekre... De ha én tényleg inkább egy sztárt választanék helyette, akkor őt egyáltalán szeretem? Meg persze ot van az, hogy 3 és fél éve nem is beszélgettünk...
2011. febr. 6. 18:22
 1/3 anonim válasza:

őt még nem is szeretheted, mert azért 3 és fél év sok mindent meg változtat, az majd egy két hónap múlva ki alakul bennetek, de ha majd szereted ő lesz a te adam micsodád...

szóval szerintem ismerkedj meg vele

2011. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, nem veszíthetsz semmi, viszont nagyon jól is kijöhetsz a dologból :)
2011. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ráírtam! :D
2011. febr. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!