Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok belé vagy csak pasihiányom van?

Figyelt kérdés

megcsokoltam a legjobb fiu barátomat csak azért mert szerinte nem merem megtenni és a csok után arra gondoltam milyan jo lenne vele összenyalni szerintetek belezugtam ???

már 3 és fél éve ismerem nagyon jo barátok vagyunk mindent elmondunk egymásnak minden nap beszélünk és megbizom benne

szerintetek ha nem beszélünk ugy könnyebb tisztáznom magamban hogy mit érzek ???

azt montda neki mindegy hogy barátok vagyunk vagy járunk csak azt jobban szeretné hogy járjunk ....


2011. febr. 6. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ö ezekszerint mindig jobban szeretett téged barátnál és akkor most egy álma vált valóra. Lehet hogy most kéne neked egy kis gondolkodási idö mielött beleugrasz egy kapcsolatba amiben öt megbántanád ha kiderül hogy mégsem szereted ugy ahogy kellene. És ovatosan mert félö hogy rámehet a barátság.
2011. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked csak egy kiadós kefélésre van szükséged, hogy úgy megdugjanak, hogy elélvezz mint még soha...
2011. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megszeretted. beszéljetek, és akár össze is jöhetnétek, legalább lesz valami alapja a kapcsolatotoknak
2011. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább pasihiányra tippelek.
2011. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
pasi/szexhiány...szerintem
2011. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj bele, ha tényleg szereted. Ha tévedsz, nem csak egy pasit vesztesz, han em egy barátot is. DE szerintem simán lehet, hogy szereted és a csók előhozta az érzéseket, beindult a kémia :)
2011. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg feküdj le vele, aztán akkor meg tudod, hogy tényleg szereted vagy csak ez kellett-e. :)
2011. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen szerelmes vagy belé!!!

Helyetted nem tudhatom az érzelmeidet!!!

2011. aug. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a faszhiány, latin nevén Apenia Dolorosa.
2011. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak egy kerék hiányzik! :)
2011. aug. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!