Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év járás után méregdrága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év járás után méregdrága fényképezőt?

Figyelt kérdés
nem tudom ti hogy vagytok vele, de a barátnőm a barátjának 1 éves járás után adott egy méregdrága fényképezőt, pedig nem is valami gazdagok, hogy ez mindennapi lehetne. Eléggé érdekes... Ezen csak én akadtam ki vagy ti is?
2011. febr. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
hány évesek?
2011. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlen kiakasztó, miért lenne az barátnöd ezt szerette volna a szerelme meg mert szereti megvette neki sporolt pénzböl ennyi ne légy már annyira irigy
2011. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

hány évesek?

mennyi az a 'méregdrága'? (igen ez is fontos, mert nekünk pl. egy 60ezer ft-os gép még nem számítana méregdrágának, valakinek meg már a 40ezer ft-os is sok...)


17/L

2011. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
mi a méregdrága? egy 60 ezres nem az. egy közel 1 milliós Canon EOS 3D már az :)
2011. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

még is miért akadtál ki? mért kéne belekeverni a pénzt a párkapcsolatba?:F

szerintem jól tette a barátnőd, hogy leszarta az árát és te meg ne csak ne akadj ki.. az ő dolga mit csinál.

ebben a k*rva világban minden a pénz körül forog, emberek.. legalább már a párkapcsolat legyen már méreg mentes.

2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én biztos hogy 60-ért nem vennék senkinek se fényképezőt.

Ha lenne barátnőm akkor inkább elvinném nyaralni, kerüljön akár 100.000be.

2011. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16L és 19F. jó nem úgy értem h kiakadtam. hanem meglepődtem, nem tudtam h ez is a kapcsolati ajándékok közé tartozik...:S de köszike mindenkinek :)
2011. febr. 7. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden normális kapcsolatban meglepik egymást a felek valamivel: ki egy szál virággal, csokival, ki 1 milliós luxusutazással vagy cabrio kocsival-anyagi helyzettől függően. Remélem érted, mire gondolok.
2011. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen értem, köszönöm :)
2011. febr. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!