Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ő mit érezhet?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba lettem egy sráccal. Neki nincs barátnője, de nekem van barátom. Sokat beszélgetünk mindenről. Nagyon jól kijövünk. Mintha ezer éve ismernénk egymást. Néha-néha ír/mond egy bókot, de olyan aranyosat. Nem olyan nyomulósat, viszont azt mondja hogy Ő nem akar semmiféle kapcsolatot senkivel, mert nem érzi szükségesnek. Én barátként tekintek Rá, de nem tudom, hogy Ő is. Szerintetek mit akarhat pontosan? Barátságot, vagy esetleg többet csak nem meri bevallani, mert van barátom??? :S
2011. febr. 6. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerjük őt? Belelátunk a fejébe? Nem? Akkor honnan tudjuk hogy mit érez?


De ha nagyon muszáj, megkeresem a kristálygömbömet, az majd tudni fogja... :)

2011. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sokszor nem azt érezzük egymás iránt ,amit gondolunk
2011. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Ha a bunkóság fájna Te ordítanál ;) Csináld csak. Majd rájössz, hogy ezzel a büdös életben nem érsz el semmit ;)
2011. febr. 6. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Óh, de megbánthattalak. Tudod, én már elértem dolgokat az életben, és nem az a legnagyobb bajom hogy "úristen aza pasi rámnézett most milesz?! :S:S:S"
2011. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg semmivel, de ha neked ez így jó, hogy egy szopadék nagyképű bunkó vagy akkor hajrá :D képzelem h mit értél el az életben ;) Biztos egyetemre jártál :D TAKARÍTANI!! xD Ilyen stílussal max azt lehet :D A másik az, Te magad írtad, hogy "belelátunk a fejedbe? NEM" akkor Te honnan tudod, akarom írni, honnan veszed, h nekem ez lehet a legnagyobb problémám? ;)
2011. febr. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!