Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk es lanyok! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk es lanyok! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki tetszik nekem, es neki is tetszettem de felek hogy mar nem tetszek neki, mert 2 honapig probalkozott nalam, es en keves jelet kuldtem vissza, hogy nekem is tetszik. Most egy hetes vakacio utan , vajon meg tetszek neki? Nagyon felek hogy immar nem kedvel. Egy par biztato szo jo lenne, vagy akarmi. Koszonom szepen a valaszokat.
2011. febr. 6. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha tényleg tetszettél neki, szeretett, akkor most is tetszel neki. Ha nem, akkor csak fellángolás volt. Próbáld meg, legalább megtudod. =) Drukkolok!
2011. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele erről,mondd emg h mit érzel,egy próbát megér,szerintem nincs mit veszteni. sok sikert!
2011. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd el valahova, vagy csak mond neki, hogy szeretnéd látni, és ha örül annak, hogy látni szeretnéd, akkor tuti tetszel még neki
2011. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat =) valamennyire megnyugodtam. Nekem nagyon tetszik a fiu es remelem holnap kiderul hogy en is tetszek neki =]
2011. febr. 6. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
miért holnap? elhívtad? vagy suliban akarod megkérdezni? akárhogyis, szorítok!
2011. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a suliban megszeretnem mondani neki hogy tetszik nekem es aztan megkerdezem tole hogy en tetszek-e neki. Es koszi :)
2011. febr. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!