Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem,rendes is meg minden,és ha sokszor ránézek,akkor párszor észreveszem,hogy ő is engem néz.Már régóta ismerem,de sose beszéltünk egymással,csak nagyon ritkán.Hogy vágódjak be nálla?

15 vagyok ő 17


2011. febr. 5. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek.
2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem merem leszólitani,mindig arra gondolok,mivan ha visszautasit?Nem vagyok valami casanova.
2011. febr. 5. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
És jobb izgulni évekig egy olyan után, akit nem kaphatsz meg?
2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

És az ki a f@szt érdekel ha visszautasít? Még téged sem.

Két lehetőséged van: Vagy soha nem kerülsz közel hozzá és mindig ilyen viszonyba vagy vele (vagyis semmilyenben) vagy pedig odamész hozzá és lesz valami.

Itt a lényeg: ROSSZABB HELYZETBEN ÚGY SEM LEHETSZ.

2011. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Lehet, hogy a lánynak tetszel, csak ő is azt gondolja, amit te.

(ismerek egy ilyen "párost" és ezért kérdezem: nem te vagy az, aki szemüveges és szinte mindig szürke pulcsiban megy a suliba, emellett jó angolból?A lány meg szemüveges,gyógytesis?)

2011. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs véletlenül se xd,egyikünk se szemüveges.
2011. febr. 5. 22:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Mirol beszelgessek vele,semmi otletem nincs most.
2011. febr. 7. 16:04
 8/9 A kérdező kommentje:
?
2011. febr. 7. 16:04
 9/9 Speed-L válasza:
100%

Ugyan már biztos beszéltél már lánnyal 15 éves létedre:)

De megértelek mert én is 15 éves vagyok és én is ugyanebbe a helyzetbe voltam 2 hónapja,de volt egy diszkó és ott az egyik lassú számnál leszólítottam táncolni és elkezdtem kicsit ara terelni a beszélgetésünket,hogy szeretem meg stb.(bővebben nem mennék bele xd)....na igen és mikor elmondtam ő is ezt mondta és 2 óra múlva már kézenfogva kísértem haza és hidd el én sem vagyok egy kaszanova;)


Szóval bátorság és nyugi veszítenivalód nincs:)

....ja és azt had mondjam hogy előtte kb.1hópaig folyamtosan beszélgettünk szóval kicsit puhisd a csajt;):D


Sok szerencsét hozzá!!

2011. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!