Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha fiú szeret, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fiú szeret, de én nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Volt csók, és most nem tudom, hogy mit tegyek, nem tudom, hogy akarok-e vele járni?
2011. febr. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

ez kérdés??


akarsz! jófej gyerek -.-

2011. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne találj ki mesét, mond el neki, hogy nem szeretnéd. Sem mesére, sem magyarázatra nem szorul.
2011. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy, vagy lány?
2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sokkal jobban megbántod, ha most nem vagy vele őszinte, és még hitegeted egy-két hétig, hónapig, évig.

mondd meg nekik, úgy is kiderül, maximum tovább szenved és ez önzőség lenne a részedről.

2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, ha képes vagy rá!
2011. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hitegesd! Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mondd meg neki nyíltan, egyenesen. Szerintem is így okozod neki a legkisebb fájdalmat, mint ha sokáig hitegetnéd...Mert ő egyre jobban beléd fog szeretni, ha már szeret, és ja sok idő után mondod meg neki, hogy nem akarsz semmit, akkor nagyon fájni fog neki:S



18/F

2011. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!