Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mivan? SoS Fontos

Figyelt kérdés
A barátommal elég sokat veszekszünk,tegnap este is ez lett,én meg már 9kor elmentem inkább aludni..azóta nemláttam se msnen se facebookon se sehol,és még az ismerősei se. most mit csináljak? félek hogy csajjal van..:S
2011. febr. 5. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak msnen és facebookon van élet. Nem biztos, hogy csajjal van. Egyszerűen lehet csak nem ér rá a gép előtt ülni, mert dolgozik, vagy beteg, vagy bármi mást csinál. Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni és féltékenykedni.
2011. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2011. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na és a valóságban mi a helyzet? Megnézted hogy ott van-e, vagy csak fb, msn és ilyenek?
2011. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai emberekkel! Nincs msnen meg faceboookon jajj most milesz!? Akkor anyám v apám akár felis köthette vna magát h nemvoltak facebookon :O Éljetek már 1 kicsit ne csak a számítógép!lusta kocák
2011. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már beteges. Ha nincs fönt msn-en és f@szbúkon, az rögtön azt jelenti hogy megcsal? Én egy percet nem bírnék ki ilyen nővel, mint te.
2011. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

f@szbukkk -.- isteneeem

hát én nő vagyok,de énse bírnék ilyen nővel lenni,mint te!

2011. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!