Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jó szórakozóhely Bp-n?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó szórakozóhely Bp-n?

Figyelt kérdés

Bulizni mennénk, 25-30 év körüli társaság, de nem vagyunk Pestiek, viszont nekem kell leszervezni! Nem ismerek semmit ott, így a segítségetekre lenne szükségem! Olyan hely lenne az ideális, ahol retro buli van, és van lehetőség ücsörögni is, beszélgetni.. Ilyesmi! Köszönöm

(Bocsi, tudom nem a legmegfelelőbb helyre írtam a kérdésem)


2011. febr. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Ajánlanám a Simplon Kávézót... jó zenéket játszanak, lehetnek saját kivánságaid, rendesek a pultosok és még a pia is olcsó viszonylag.


Itt egy link róluk: [link]


(a választ szokás értékelni, értékeld Te is)

2011. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike, most néztem a honlapjukat, sajna bezárt az a hely!
2011. febr. 5. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden nap járok oda szinte :)

A Móricz Zsigmond körtér mellett van. Leszállsz a Móriczon bármivel és elkezdesz a bal oldalon sétálni a Kosztolányi Dezső tér fele. És ott megtalálod.

2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De biztos hogy szombaton is van? Nekem olyan hely kell, ahol buli van! :) Tudsz esetleg róla mondani valamit? Milyen zene van, milyen társaság, stb... Köszike, amúgy nem akarlak fárasztani, csak tényleg érdekelne.
2011. febr. 5. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A zenék olyanok ami legtöbbször egy kávéházba való. Alternatív és gyengébb popp- számokat játszanak... Buli az van, ha van helyfoglalásotok, azzal kapcsolatban pedig a honlapon lehet érdeklődni. Buli foglalás nélkül is van mondjuk ha vagytok már 6-7en...
2011. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!