Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jól megértjük egymást, nagyon jókat beszélgetünk személyesen és telefonon is. Többször mondta, hogy okos intelligens vagyok, és velem tud beszélgetni, nem úgy mint a többi lánnyal. Amikor együtt vagyunk én szerelmesnek látom, ölelget, csókolgat. A szexet is imádjuk egymással. Minden gondjáról, bajáról beszámol nekem, mintha párkapcsolatban élnénk. Egyébként, már lassan 2 éve ismerem őt.


Szerintetek mi lehet a baj? Miért nem szeretne velem összejönni?


2011. febr. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert csak szexre kellesz neki,így baromi kényelmes számára.Pusztán ez az oka.
2011. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok!!Pontosan mintha én irtam volna le.De te már szerelmes vagy és ez baj.Igen énis sokáig azt hittem h ő is érezhet valamit de nem,férfiak tudnak érzelem mentesen ölelni,csókolni,és szexelni.Nem kellesz neki másra,és ezt akkor fogod megérteni amikor már saját magadnak vallod be,és szenvedsz és azt akarod h ne is keressen.Ez saját tapasztalat.De lehet nálad másképp van,talán ha elé állnál és tőle kérdeznéd meg ezeket?Nem hinném hogy szexeltek és erről még nem beszéltetek hogy mi lesz a továbbiakban.Itt nem kapod meg a választ úgysem ha magadban álmodozol hogy na most akkor megölelt szorosan akkor tuti érez valamit.Nem.Ezt őszintén neki kell bevallani.
2011. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted mi kellene még ahhoz hogy kapcsolatban legyetek? Mert szerintem minden feltétel megvan hozzá hogy azt mondhassátok kapcsolatban vagytok.
2011. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A feltételek adottak,hogyne,csak ha valaki nem vállalja fel a másikat a külvilág előtt,akkor a szeretőjének tekinti,és szexre tartja.Ennyire egyszerű:nem vesznek komolyan.
2011. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!