Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba meddig kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba meddig kel várni az első szeretkezésig és az első csókig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

kor és helyzet függő :D 1. szex amikor jól esik .. 1. csók úgy szint :) nincs "ajánlott" várakozási idő :D ez nem a MÁV hogy van menet rend és ahhoz képest + 1 óra :D


19F

2011. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos sokan kort fognak írni, de szerintem amíg mindketten elég érettek hozzá, megengedi a kapcsolatuk és vágynak rá.

bizalomról van szó, ezért semmi sem biztos, főleg nem a kapcsolatok. a bizalomhoz pedig ismerkedés kell (idő is valamilyen szinten, de az érintkezés tartalmasságától és a felektől függ)

2011. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem az első közös csóktól számít a dolog "kapcsolatnak". egyébként csak találkozgatás, vagy barátság, vagy akármi. amikor már csókolóztunk, akkor az már más, mintha csak egy jó baráttal lennék, ezért nekem a csók a kapcsolat elején történik. szex meg amikor jól esik, amikor megvan hozzá a kellő bizalom és felkészültség.
2011. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!