Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Postai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Postai "szeretet csomagba" valami tipp?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőség találkozni a párommal, ezért csomagot szeretnék küldeni neki hogy meglepjem. Van bármi ötlet mit csinálhatnék?
2011. febr. 5. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi Távkapcsolatban élőket akartam irni.
2011. febr. 5. 11:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, de szerintem elég, ha küldesz neki egy képeslapot, írsz neki valami szépet, annak is nagyon fog örülni. Én is távkapcsolatban élek, én ennél többet nem tudnék elképzelni, de nem tudom, ti milyen sűrűn látjátok egymást. Abban a levélben megírhatod, mi vár rá, ha legközelebb találkoztok.
2011. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!