Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt komolyan gondolja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolja, vagy csak jó barát?

Figyelt kérdés

elnézést a hosszú szövegért.:\ de csak így tudom igazán elmagyarázni, mi is a helyzet...

szóval szóval van egy fiú, petinek hívják. oszt.társak vagyunk, és idén nagyin jóba lettünk. szinte minden szünetben együtt vagyunk, a baráti körünk is hasonló, 6 éve ismerem. tudni kell róla, hogy ő az osztály „nagymenője”. az osztálynak két része van: aki szereti és aki nem. petiis ígvanezzel. ha szeretvalakit azt nagyonszereti, jóbavan vele, de ha valakit nem, azt kegyetlenűl utálja.xdd mindgy. szal szünetekben mindig együttvagyunk, megölel, ha pl. elsétálok előtte, megfog, „magához ránt” és megölel, a vállamra hajtja a fejét, ilyesmi. nagyon aranyos.:) csak az a baj, hogy nemtudom, most csak egy nagyon jó barát vagyok neki, vagy több annál… nekem nagyon bejön, de inkább belsőleg, bár külsőleg sincs bajom vele.. kiváncsi vagyok, ti ezt külső szemmel hogy látjátok?ez egy nagyon jó barátság, vagy több annál?:)


2011. febr. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned, ugyanis ennyit bármelyik barát csinálhat..Ja és mielőtt még elfelejtenéd, nincs fiú-lány barátság, Soha! :)
2011. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért?:D
2011. febr. 5. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert biológiailag úgy vagyunk "megtervezve", hogy az ellenkező nem iránt, soha sem érezhetünk szimplán barátságot..Valamelyik fél mindig egy kicsit többet érez, vagy ha nem is, akkor csak megfordul a fejében, hogy milyen lenne, ha...Ez így van, hidd el!:) Már számtalanszor bizonyították, hogy barátságot mind a két fél egyszerre nem érezhet. Akkor jönnek össze az emberek, mikor mindkettőnek egyszerre tetszik meg a másik. Ha csak az egyiknek tetszik, vagy csak fordul meg a fejében, a másiknak meg nem tetszik, akkor marad a "barátság".. De nincs és nem is lesz soha. :)
2011. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hátjó.xd

köszii:D ment a hasznos:D

2011. febr. 5. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy hetet mellette tölthetnél mint láthatatlan megfigyelő akkor látnád hogy ezeket nem csak veled csinálja. Ha olyan típus(márpedig olyannak írta le), akkor bármilyen lánnyal képes ilyen közvetlen lenni. Ez alapján nem lehet eldönteni hogy többet akar-e vagy sem, de persze nincs kizárva hogy igen.
2011. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!