Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerem és kedvelem, de nem tudom mit érez irántam. Volt amikor jártunk pár hétig, most is elvagyunk, köszönünk egymásnak. Ő van hogy nagyon kedves, flörtöl velem, máskor meg úgy tesz, mintha nem is ismerne, és nagyon bánt, hogy röhög rajtam a haverjaival. Most akkor szeret, vagy nem?
2011. febr. 5. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2011. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát.szerinem is kérdezd meg. Akkor tuti választ kaphatsz. Ha nem olyan jofej vagy annyira ismered ,vagy ha ezután bunkozna veled,várj.
2011. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos nem szeret csak szórakozik veled.
2011. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg kéne kérdezned.Már nekem is volt ilyen esetem:)
2011. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké csak az nem olyan egyszerű
2011. febr. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!