Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha anyu nem birja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyu nem birja a pasim?

Figyelt kérdés

nem járunk olyan régota, nemis ismeri, nem volt bemutatás. Csak hangoztatja hogy nem ilyet képzelt el nekem, és hogy nem hozzám valo( mert nem olyan jo pasi)...és hogy nem szimpatikus neki. mindezt egy kép alapján!

Mit csináljak? mert ez igy elég nyomaszto, hiszen énsem tudok tulsok mindent még a barátomrol... Anyu annyit sem és kialakitott egy képet rola amin nem hiszem hogy változtatna... ez viszont engem zavar, mert igy két tüz közé kerültem.. Anyutol azt hallom h hagyjam el, de viszont én nagyon kedvelem a fiut( még nem vagyok szerelmes belé).. Szerintetek? :S

19/L


2011. febr. 3. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mutasd be a szüleidnek és meg fog változni anyukád véleménye is.
2011. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha kedveled miét hagyod hogy anyu beleszóljon ha nem is ismeri ? hagyd rá majd megbékél vele unakatesóm (lány) egy kicsit durvább kinézetű alakkal jár már 1 éve és az anyja azóta is ellenzi de nemtud ellene tenni mert szeretik egymást .. és ez így van rendjén
2011. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!