Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje nem láttam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje nem láttam a barátomat, ma találkozunk. Nagyon nem vagyok jó formában, legszívesebben összetörném a tükröt, félek igy nem fogok neki tetszeni. Fiúk, ha már egy ideje együtt vagytok egy lánnyal mennyire befolyásol az hogy éppen hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már egy ideje vagytok akkor nem fog ilyenekért szólni, a belső fontosabb, de miért nem vagy jó formában?
2009. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: * együtt vagytok
2009. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy példa, 17-f vagyok, az osztálytársnőmbe vagyok szerelmes, nem valami bomba nő, de nagyon kedves és aranyos, és nagyon szeretem.

A padtársnőm egy bomba csaj, nagoyn jól néz ki, és tetszem is neki, ha kell egy-két hét alatt össze tudnék jönni vele.

Mégis az elsőt választom :) ha szeret, nem fogja zavarni hogy épp hogy nézel ki, hidd el tudom, olyannak szeret amilyen éppen vagy :D

2009. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, amikor az erotikára kerül a sor, akkor nem a hibáidat fogja kutatni. :) Te amikor alig van rajta ruha folyton azt kutatod, hogy hol van felesleges hasa és kicsi izmai?
2009. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem az nagyon szomorú, ha egy srácot befolyásol az, h hogy néz ki a barátnője. Jó, nem azt mondom, az első pár randin azért adj magadra, meg minden. De egy kapcsolatban ne ez számítson már! :)

Ha szeret, akkor úgyis tetszeni fogsz neki.

Én pl most voltam fodrásznál, és megváltam a szép hosszú hajamtól (mert sajnos már nem volt annyira szép, így kb fele hosszú lett, és meg is tépettem), mikor a párom meglátta, rögtön ez volt a reakciója: vááááááááóóó, de csinos vki! És megjegyezte, h nagyon szép lett, bár neki az előző is tetszett. Na most ebből jöjj rá, h jobban tetszett -e neki akkor, mint most. De a lényeg: neki így is jó vagyok. :)

Szóval no para! ;)

2009. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!