Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? (l/15, f/17)

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel előtte majdnem 3 évig voltunk együtt.Azért szakítottunk,mert kezdtük egy kicsit megunni egymást ,mert sokat voltunk együtt és valaki bekavart ,hogy ilyen idősen "élni"kell még.Egyre jobban hiányzik és 2 hét alatt 9x álmodtam vele.Mindegyik álomban az volt,hogy kibékülünk.L/15 F/17.

Ti mit csinálnátok a helyembe?Újra össze jönnétek,vagy túl kellene lépnem?


2011. febr. 3. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne mások véleményére adni. Most tényleg, ha mi azt mondjuk, hagyd, akkor hagyni fogod?? Gondold át, szereted-e, akarod-e, beszéljetek, és döntsetek. De azért mert valaki azt mondja, hogy szakítsatok, vagy azt, hogy gyertek újra össze, még nem kell úgy tennetek!!
2011. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.Nem mondtam,hogy úgy is fogok cselekedni ,ahogy mondjátok.
2011. febr. 3. 12:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha az volt a gond,hogy untatok egymast, azon lehetett volna valtoztatni.Egymasnak szabadsagot adni.Nem talalkoztok minden nap, nem tudom, h te a pasi vagy vagy a csaj, de mindkettn kozbe eljartok haverokkal/baratnokkel. Egy kicsit feldobjatok a kapcsolatot, ha egy hetvegere elmentek vhova, kimozdultok a hetkoznapi eletbol.
2011. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Tudod en 15eves lany vagyok.Volt egy fium.Ugy ereztem o az igazi,pedig csak 6 honapot jartunk.Ugy ereztem,hogy le tudnam elni vele az eletem.Miutan szakitottunk minden ejjel sirva aludtam el es vele almodtam.Most 3 hete szakitottunk.Nemreg osszejottem az egyik ismerosevel.De nem legjobb haverok.Na mindegy.A fiu most konyorog,hogy menjek vissza hozza,de ha szakitotk a mostnai fiuval akkor mar vele sem fogok osszejonni mert na haverok.Na mindegy.A lenyeg,hogy ha ossze akarsz meg vele jonni akkor cselekedj mielott mas fiuja lesz.Lehet,hogy meg nincs tul rajtad,de hogy elfelejtsen lehet masik fiut talal.Szerintem hivd el pizzaazni colazni vagy valahova sorozni,amit egyutt csinaltatok egy olyan helyen ahova szoktatok jarni.Es elkezdtek beszelni a kapcsolatotokrol.Megbeszeltek mindent,hogy mit rontottatok el.Es aztan minden fog jonni magatol,hogy te ujra akarod kezdeni blah-blah.Sok szerencset:*
2011. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyunk a barátnőmmel, csak mi 5 napja szünetelünk, az van, hogy nagyon szeretem, kb megőrülök érte, ő is szeret, mindennap beszélünk msn-en, mert nem bírja ki.


szóval ha szeretitek egymást, nem tök mindegy, hogy mondanak a többiek??? ilyenekkel nem szabad foglalkozni, és csak magatokat kínozzátok, ahogy mi is :S


szóval legalább ti csináljátok jól, és béküljetek ki

2011. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De aruld el, hogy te ebbe a tortenetbe a fiu vagy csaj vagy?
2011. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
te idiota nem latod h "2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel"...akkor szerinted a fiu vagy a lany szerepet tolti be?
2011. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Wow, te nagy esz...tartogasd a szoveged anyadnak.
2011. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha lattam volna akkor megkerdeztem volna?
2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Fiú vok.

De az a baj,hogy én nem látom rajta ,hogy hiányoznék neki.Néha beszélgettünk és azt mondta ,h én jobb lányt érdemlek mint ő és h lépjek túl rajta,nem akar megbántani,de közben láttam rajta ,h majdnem sír,de olyan naív....

2011. febr. 3. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!