Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit erzek iranta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit erzek iranta? En nem tudom eldonteni

Figyelt kérdés

3 es fél éve ismerek egy fiut nagyon jó barátok vagyunk mindent elmondunk egymasnak és egy ideje egyikunknek sincs párkapcsolata

nagyon hiányzik mikor nincs velem és mikor szomoru vagyok és átölel hogy megvigasztaljon mindig arra gondolok hogy megcsokolom de amikor azt mondják a barátaim miért nem járok vele azt mondom hogy nem vagyok belé szerelmes és csak barátok vagyunk szerintetek mit érzek iránta ?


2011. febr. 2. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vonz a pénisze.
2011. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
100%

Bizonytalan vagy nagyon:)

Lehet egy fellángolás csak, de viszont lehet hogy többet érzel iránta mint sima barátság:)

Jól gondold át;)

2011. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
három és fél év alatt nem lépett a pasi ilyen irányba szerintem ne rontsd el a barátságot azzal hogy te lépsz mert csalódni fog benned és azután már csak annyit fogtok beszélgetni milyen szép vagy milyen borús az idő
2011. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én ugy gondolom hogy ott a csávo akarna és te is csak féltitek a barátságot de ha ugy érzed ne haboz nem hiszem hogy ellenkezni fog
2011. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

DJ_Whiteman jól írta!

Gondold át nagyon,hogy mit teszel,mert utána a barátság már nem lesz ugyanaz......

38/F

2011. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ér egy próbát. Semmi se garantálja hogy rossz vége lesz. Meg honnan tudod ha mondjuk nem jön össze utána még szeretnél vele barátkozni, lehet nem is fogod bánni, vagy majd lesz egy még jobb barátod.
2011. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Luluko ***** válasza:
Én nagyon egyet tudok érteni az elöttem válaszoloval. Én ugy gondolom ha egy kicsit ugy is érzel iránta akkor egy probát megérhet mert ennyi barátság után szerintem a tag nem annyira bunko és nem fog otthagyni és megint barátkozna veled.
2011. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1 próbát megér ..

lehet 1-2 hét után 1 másra néztek és elkezdtek nevetni és rájöttök h barátoknak jobbak voltatok mint társnak és ez így jó

2011. febr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

haló!

én a legjobb barátommal jöttem össze, és fél éve együtt vagyunk, nem voltam még ilyen boldog!

És nem bántam meg! :))

2011. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek
2011. febr. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!