Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt, ha tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ha tudja, hogy nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom, akivel minden nap órák hosszat beszélünk facebookon, msnen, párszor telefonon is, lehetőség szerint minden másnap találkozunk is, de nekem ő csak barát, és komoly kapcsolatom van (3 éves). Ennek ellenére ő az utóbbi 1 hétben mindig arra célozgat, hogy én szeretem őt, és össze akarok jönni vele. Meg folyton olyan kérdésekkel bombáz, hogy ki tetszik még nekem a pasimon kívül, hogy kivel jönnék össze a baráti körömből, meg hogy én mit gondolok róla, meg szerintem ő jó pasi-e. Félek, hogy ettől tönkre fog menni a barátságunk, de nem tudom hogy értessem meg vele, hogy ő csak egy jó barát, és nem több?
2011. febr. 2. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szól ehhez a barátod, hogy telefonon beszéltek állandóan. Az enyém pl. erre mindig azt mondja: miért, én beszélgetek más csajokkal msnen? Nem. Mivel egy nő mindig naiv és azt hiszi, hogy "á úgysem akar tőlem semmit", a pasi meg bíztatásnak veszi ezt az egészet. Ha csak barát, akkor elég párszor beszélgetni vele.
2011. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!