Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival aki az exei közül pár csajt csak kihasznált?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Járjál ki idóta:S

Most járni fogsz, mert ezt mondtam???

Egyébként nem és ha nem te vagy a gyökér, akkor bocs és add tovább az üzenetem egy hatalmas maflás formájában az illetőnek...

2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetséges
2011. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te kölcsön adnád az autódat egy olyan embernek aki autókat lopott?
2011. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.Ez alapvető jellem hiba.1-2 dologban változhatnak emberek,de ilyesmiben nem.
2011. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megkérdezted, de nem tudom mit vársz.

van 2 lehetőség(más ritkábban van):

a válaszolók nagy része azt mondja, hogy igen, ekkor full happy vagy


ha meg azt mondják, hogy nem, akkor elkezdesz magyarázkodni magadnak, hogy te majd megregulázod és miattad lemond erről....

szóval felesleges a kérdés.

2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok túl egy kapcsolaton .. a volt barátom sok csajt kihasznált előttem .. amikor együtt voltunk úgy éreztem h sikerült erről "leszoktatnom" XD tévedtem .. nem jó ha kihasználják az embert mindenki a saját maga kárán tanul! én biztos h tanultam ebből az esetből
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úriemberek csak jól álcázzák a kihasználást, és sokáig csinálják. Ugyanis a szex a mozgatórugó.
2011. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye csaj logika, hogy "majd mellettem megváltozik". Hát nem fog soha az életben, de azért áltassátok csak magatokat.
2011. febr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!