Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Egyedüli gyerekként nőttem fel, meg kellett tanulnom önállónak lenni és talán ebből fakad a nagyon nagy szabadságvágyam is. Eddig sosem volt olyan kapcsolatom, amiben igazán szerelmes lettem volna. Most lassan két hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátommal, akibe igazán és őszintén szerelmes vagyok. Azonban most érzem azt, hogy az első hónap izgalma után már unalmasak lettek a hétköznapok, én is unalmas vagyok neki. Nagyon jól megértjük egymást, a legjobb barátom is egyben. Mégis bennem van ez az érzés, meg hogy túl sok stresszel jár egy párkapcsolat. Nem az alkalmazkodásról van szó. A családomban sajnos előfordult egy nem kívánt terhesség, ami azóta is tabutéma nálunk, annyira szégyen volt. Ettől is nagyon félek így a fogamzasgátlás is egy állandó stressz nekem.

Nem tudom mi a bajom, mert tényleg nagyon szeretem. De egyszerűen úgy érzem, már semmi izgalmas nincs a kapcsolatunkban és hamarosan rá fogunk unni egymásra, nem lesz közös témánk, nem lesz mit csinálni. Mert most is mindig ugyan azt csináljuk szinte. Mostanában az jár állandóan az agyamban, hogy abba kéne hagynunk. De ugyanakkor meg nem, mert szeretem.

Hogy oldjam ezt meg magamban? Normális hogy ilyeneket gondolok?


2011. febr. 2. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért járna stresszel egy párkapcsolat? Főleg, ha ilyen jó, hogy a szerelmed mellette a barátod is. Szerintem erre kéne először rájönnöd, utána jobban tudnánk segíteni.
2011. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld meg egy kicsit nem elemezgetni a kapcsolatot, hanem "csak úgy átélni". Ha valamai nagy gond lesz, azt úgyis észre fogod venni időben!
2011. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nyugtalanít a dolog, hozd fel neki és beszéljetek róla, gondolom meg fogja mondani, hogy alaptalanak a félelmeid. :) ki hallott még ilyet, ha szereted, megunnátok egymást??? ráadásul őszínte szerelemmel szereted, gondolom ő is téged. :) ne stresszelj annyit, hanem add magad mindig. az meg hülyeség, hogy ezért szakítanál vele, nagyon hülye gondolataid vannak, szerintem rádférne egy kis pihenés ...
2011. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy mivel foglalkoztok, hogy megunnátok egymást?
2011. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!