Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nőhetnék fel egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nőhetnék fel egy fiú lány barátsághoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, vagyis sajnos csak volt, akihez nagyon kötődtem, aztán bele is szerettem... e ö csak barátként tekint rám.. emiatt megszakítottuk a kapcsolatot, de nehezen bírom nélküle.. szükségem van rá barátként. Hogy tudnám elviselni azt, hogy ö sosem fog rám nőként nézni? Hogy lehetnék újra a barátja? segítsetek
2011. febr. 2. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj a barátja lenni, mert folyton csak szenvednél, folyton többet akarnál. Éppen ezért nincs fiú-lány barátság. Nehéz, de jobb, ha hagyod, hogy a fiú inkább a saját életével törődjön. Az egyik fél mindig többet akar és ezzel mindig tönkremennek az ilyen kapcsolatok.
2011. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek az elsővel, hogy így ne akarj a barátja lenni. Annyiban viszont nem,hogy igenis létezik fiú-lány barátság! Az egyik legjobb barátom fiú! Még a főiskolán kezdődött a barátság, de soha semmi nem volt köztünk! Nem is vagyunk egymás típusai. A férjem is nagyon szereti!

De úgy,hogy az egyik többet érez, valóban nem működik! Most jó lenne az neked, hogy ha elkezd az éppen aktuális szerelméről neked mesélni? Nem hiszem! Már pedig, ha barátok lennétek, biztos lenne egy-két ilyen!

2011. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez nem lehet igazán felnőni, szerintem erre születni kell. Sajnos pl eddig én is képtelen voltam egy lánnyal úgy barátságot kialakítani, hogy később ne szeressek belé. A legjobb barátomnak viszont van egy csomó lány barátja (igaz ebből van olyan, aki szerelmes belé), mert képes arra hogy ne szeresse őket.


Az is lehet hogy csak akkor kellene fiú barátodnak lennie, miután van egy rendes barátod és így elkerülheted azt hogy beleszeress a fiúbarátba, ha már mást szeretsz.


17/F

2011. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem más fiúbarátot szeretnék majd, akivel úgy kezdjük ak apcsolatot, hogy tudom h nem fogok beleszeretni, hanem őt akarom barátként, érzelmek nélkül.. ez lehetséges valahogy?
2011. febr. 2. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Én vagyok a fiú, kb 3 hete beszéltünk utoljára, azóta nem. Msn-re felmegyek de ha fent van akkor nem ír. Hány éves vagy?
2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szimplán csak a barátja sosem leszel. Akárki akármit mond, soha nem fogsz tudni pusztán barátként tekinteni rá, ha a közeledben marad. Minnél görcsösebben akarod majd, annál nehezebb lesz.

A kézenfekvő és legjobb megoldás mot az lenne, ha igen-igen messziről elkerülnéd és megszakítanál vele minden kapcsolatot.

Bár ezt mindketten tudjuk, hogy nem fogod megtenni:)

Egy dolgot tudok Neked mondani: ne várd h egyszer csak jobb lesz, mert nem, ennél csak rosszabb lehet a helyzet. Most még "ki tudsz lépni", később pedig egyre nehezebb lenne.

2011. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja nem beszéltünk... eleinte még birtam is, de egyre nehezebb sajnos.. mert midnen rá emlékeztet. És gondolkodom rajta h kibékülök vele, csak simán azt az időt akarom ami régen volt.. és neki is rossz igy hogy nem beszélünk
2011. febr. 2. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az idő neked dolgozik kedves!:)Ha neki is hiányzol akkor akár rádöbben arra,hogy mit érez valójában irántad.Valamint neked is segít az idő(most olyan mint egy szerelmi szakítás...ugyan azokat éled át!).Saját magad érdekében ne keresd..de ha ő keresd ne add alább.Te a testestül lelkes szereted,őszintén.Ha ezt nem viszonozza sajnos az utatoknak célszerű elválni.Képtelenség,hogy most tudd szerelem nélkül szeretni...talán évek múlva ha már pár másik szerelmen túl vagy.Sajnos az élet ilyen..és a beteljesületlen szerelmeket később is túlértékeljük.Ha újra belemész a barátságba a viszonzatlan szerelem gyötrelmeit szenvedheted még hosszú ideig..

Olyan ez mint a dohányzásról vagy az ivásról leszokni...csak nap,-évben számolható mióta nem beszéltetek...

2011. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

férfi és nő között a barátság 3 módon üzemképes :


1. - Ha egyikőtök sem szimpatikus szexuálisan a másiknak

2. - Ha mind a kettőtöknek van már partnere

3. - Ha volt köztetek már valami de nem akarjátok megújítani a kapcsolatot és maradtatok csak barátok

2011. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!