Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélünk róla. ám ha belekerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélünk róla. ám ha belekerülünk?

Figyelt kérdés
Mi van a házasság után? És ha érzed, hogy igen, Ő az igazi, de! Mintha a tűz alábbhagyott volna, elkezded idegennek látni őt? Na akkor mi van?
2011. febr. 2. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell beszélni! Vagy meg lehet oldani és ez "csak" egy hullámvölgy, vagy nem lehet megoldani, mert mégsem passzoltok össze és el kell válni!
2011. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nyilván nehéz erre válaszolni, mert mindenki maga érzi, hogy ő mit érez ( illetve mit nem ). És azt sem írod, hogy mióta vagytok házasok. Én 16 évnyi házasságom tapasztalatával, azt tudom neked mondani, hogy hullámvölgyek szerintem minden házasságban vannak, mindenféle szempontból ( érzelmileg és a szex terén is ). Ha őszintén úgy érzed, hogy tényleg szereted, akkor adj időt magatoknak, és szerintem minden rendbejöhet. Ha viszont az, hogy idegennek látod őt, azt jelenti, hogy már nem érzed úgy, hogy igazán szereted, hát akkor nem tudom...
2011. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindkét félnek tennie kell a kapcsolatért. Mi lassan tíz év együttélés után is úgy érezzük, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, együtt tervezzük a következő 30-40 évet. Persze ennyi év után már nincs lángoló szerelem, rózsaszín köd, de van helyette egy sokkal mélyebb szeretet, kölcsönös tisztelet és megbecsülés. A problémákat meg kell beszélni, a szexualitás se legyen tabu, mert ugyan ellaposodhat, de fel lehet ám ébreszteni a tüzet, ha megbeszéljük, mire vágyik a másik, és teszünk azért, hogy jobb legyen. Nem szabad csak ülni a fenekünkön, és várni, hogy magától megoldódik minden gond.
2011. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szeretem, dögös is, nem is veszekszünk. De néha rám tör. hatalmas szerelemmel indult, amit még nem éltem át azelőtt soha. Hamar volt lánykérés, összeköltözés és házasság. lehet csak kissé kiürült a kapcsolat, volt itt betegség, halál, munkanélküliség, házasság, gyerek téma, új kutya, új munka, költözés másik városba és alig másfél év alatt. de ha belegondolok, h ő nem lenne, hát frankón úgy összeszorul a szívem, nem találnám a helyem nélküle. nem fogok olyat találni mint ő és nem is akarok. csak múlna el ez az érzés:( tudja, említettem neki, támogat. és nagyon durván bűntudatom van emiatt az érzés miatt.
2011. febr. 2. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Most te házasság után vagy és így érzed, vagy arra vagy kíváncsi, mi hogy vagyunk ezzel?

Ha ez utóbbi, akkor nálunk ez nem így van. A házasság előtt is együtt éltünk már jó ideje, úgyhogy utána nem változott semmi, ugyanúgy szeretjük egymást.

Én úgy gondolom, ha a tűz alábbhagy, a szerelem nem múlik el, inkább más dimenzióba kerül, mélyebb, nyugodtabb lesz.

Az viszont már elég baj, ha az első fellángolás elmúltával idegennek látjuk a másikat, akkor el lehet gondolkozni, hogy ez valóban szerelem volt-e, vagy csak vonzalom, rajongás. Mivel ez az érzés a legtöbbször azt jelenti, hogy nem is ismertük igazán a másikat, csak rávetítettük az elképzeléseinket és miután megláttuk a valódi énjét, csak úgy kapkodjuk a fejünket: "nem ebbe az emberbe szerettem bele".... hát nem is, mivel nem tudtuk valójában ki ez az ember, a saját ábrándjainkba szerettünk bele.

2011. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, h 1* megőrülök a szerelemtől, aztán meg idegen
2011. febr. 2. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a nagy lángolást várod nap nap után, akkor keress naponta uj partnert. Ha őt szereted, akkor meg őt keresd, ne a kamaszkori folyamatos lángolást.Néhány gyerek és új értelme lesz a kapcsolatotoknak. ( Egyébként lassan értelmetlen lesz. Akár hiszed, akár nem.) Az csak kifogás, hogy majd később, mert még nincs meg ez, az, amaz, meg még olyan fiatalok vagyunk.
2011. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem, nem a lángolást keresem, érettebb vagyok már, csak nagyon nagyon fájó érzés. amolyan kezdeti érzelmi elhidegülés. kegyetlen
2011. febr. 2. 12:17
 9/12 A kérdező kommentje:
mégis hogy lehet az, h frankón tudod, h ő az igazi és mégis távolodsz? lehet csak korán történtek dolgok. nemtom
2011. febr. 2. 12:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz a kötődéstől.Nálam is van olyan,amikor úgy érzem, h. nem vagyok szerelmes,de ez egyértelmű, hisz ez csak kémia és a szerelem érzés el fog múlni.És csak azért nem szakítok vele,mert tudom h. megbánnám, h. nála jobbat nem találnék, vagy legalább is jó nekem ő, megkapom amire vágyok és sok midnenben azonosan godnolkodunk.Sok mindenen átmentünk és jó az ha valaki ismeri már minden lépésedet.Nem tudom hány évesek vagytok,de szerintem mozduljatok ki, menjetek el szórakozni, kirándulni, keressetek valami hobbit, vagy pörgessétek fel a kapcsolatot, kezdjetek el újra randizni, még ha együtt is éltek,akkor is beszéljétek meg h. meló után találkoztok pl. egy kávézóban stb.Legyetek néha külön,de közben meg találjatok magatoknak vmi közös programot is.
2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!