Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy valaki egyszerűen nem tud szeretni/szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:22
1 2
 11/12 anonim válasza:

Részemről... Butaságnak tartom, hogy valaki ne lehessen szerelmes. Elvégre is a fajfenntartás érdekében alkotott minket olyanra az evolúció (minden egyes egyedet!), hogy szerelmesek legyünk, (ergo szerelem->kapcsolat->baba)

Olyan ember nincs, aki nem lehet szerelmes. Minden ember képes mindenféle érzelmet produkálni.


(NG)

2011. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Nexa válasza:

Wáá.. ez butaság... ne állj így hozzá!

Nekem tinikorban megvolt az a rajongás fiúk iránt amiből ki lehetett nőni, de az nem szerelem...

Egy sráccal úgy jártam, h sokat beszélgettünk MSN-en és nagyon szimpi volt, kiakadtam mennyire imádom... majd találkozgattunk, de nem éreztem semmit, mert úgy a személyes jelenléte gyerekes volt, meg jáj.. el ment tőle a kedven, meg h nyomult.. rendes volt.. de én meg megijedtem h nem érzek semmit egyáltalán, egy jégszívű dög vagyok.

Majd randiztam egy másikkal, az szimpi volt, meg kedves, rendes... de nem vonzódtam hozzá, és egy csók után csak kirázott a hideg és annyi volt.... problémáztam megint...

Majd megismertem később egy srácot, jól el tudtam vele beszélgetni, kedveltem, vonzódtam is hozzá... majd vagy 10 napra rá, h többet találkoztunk meg megvolt a csók, utána hihetetlenül jól éreztem magam, mert szerelmes lettem... és egy így 18 évesen jött össze, az első barátom, rendes kapcsolattal...

2011. febr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!