Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szarnak mondják? -. -

Figyelt kérdés
Sokan mondják h "csak a belső számít a külső nem " miért mondják ha nem igaz ?:D kb 90 % a külső... és a többi a belső. nem értem :D ezt meg kellett kérdeznem :D mert ha mondják h "csak a belső" akkor járhatnál rondákkal is :D nah értitek :D köszi a választ :D xd
2011. febr. 1. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

90% intelligens és érett lehetsz te is :D

a külső megfog a belső megtart


19F

2011. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nos, igen vannak akik csak mondják, de van aki igazat mond. Én bizony szép, csinos lánytól is elköszöntem. Volt rá esélye olyan lánynak is aki nem volt abszolult szép, sőt. De nem sikerült teljesen más okokból. Nekem mondhatod a külsőt, de nem foglalkozok vele akár hogy magyarázod el:)
2011. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez nem igaz bárki is bizonygatja az első benyomás alapján a külsőt nézzik mert ugye akkor belsöleg még annyira nem ismerik a másikat .De viszont egy kapcsolat megtartásához nem csak a külső hanem bizony a belső is fontos!
2011. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elküldted.... akkor biztos megérdemelte:D nem mondom magam csúnyának de a világ szépének se (: de akkor is bírom.:D csak a belső:D és mindenki ezt mondja.. (: tudom h többet jelent a külső mint a belső..:D
2011. febr. 1. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Aki kicsit is érettebb, az nem a külsöt nézi, hanem azt, hogy milyen a másik, mint EMBER, ha tartós és jó kapcsolatra vágyik.

A párommal eleinte barátok voltunk, és egyáltalán nem tetszett mint férfi. Aztán ahogy egyre jobban megismertem emberileg, egyre több közös dolgot fedeztünk fel, és egy év után már észre sem vettem, hogy nem az esetem kinézetre, mert idöközben megszerettem. Azóta eltelt elég sok év, és még mindig együtt élünk, és szeretjük egymást.

2011. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem nem jelent többet :D ha csak a külseje jó akkor meg dugod 1x és viszlát ha belső is akkor jártok :D ennyi + van az a bele esés amikor már szépnek látod :D

+ ahhoz h fel keltse az ember érdeklődését nem kell 1 tökéletes női példánynak lenni am a külső fontos persze ha nem ismered tegyük fel én a punk csajokra izomból bukok baromi szexyk :D vörös/piros nyak középig érő haj életre halálra :D ált az ilyen csajok elég lököttek :D stb szal külső lényege : ha én 1 lökött harcias stb csajra vadászok aki nem borul ki mellettem 2 perc alatt :D akkor: látok 1 szőke baba arcú csajt talpig playboyban hello kittyben és rózsaszínben meg 1 piros hajú leányzót akármiben :D kihez fogok oda menni ?:D [ senkihez mert 1xre 1 is sok néha nem hogy 2] de ha nem lenne akkor a vöröskéhez :D


19F

2011. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát bakker jobban ismertek engem, mint én magam:S Azt tudom mondani menjetek a .......ba. Valami infot még tudtok rólam? Komolyan mondom az eszemet fogom-.-" Hogy magatokból indultok ki az nem egyenlő másokkal. Ha jól tudom nincs egyforma ember, szóval nem tudjátok ezt elképzelni:) Még mit tudtok rólam? Pedofil nem vagyok véletlen, ha már egyre többen azok?
2011. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (: de hát nekem akkor se mondja senki h csak a belső:D mert csak nem mész oda egy rohadt büdös ronda csajhoz :D
2011. febr. 1. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Fhúúú, hát akkor hidd el, én meg tudom rólad, hogy eszed a béka segge alatt:) most már kvittek vagyunk:)
2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez már annyira unalmas... aki szerint a külső a fontosabb, az sose lesz boldog. Hacsak nem a lelki igénytelensége miatt... szóval sírjatok csak a külsőről, fogjátok csak rá a sikertelenséget, még véletlenül sem az a baja senkinek, hogy önmaga egy barom.

Párkapcsolatok meg nem csak abból (sőt, inkább nem abból) születnek, hogy valaki odamegy a másikhoz az utcán/buszon/diszkóban/bevásárlóközpontban/Kalahári-sivatagban hogy "teccőjárunk?"

2011. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!