Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Idáig 2 barátom volt, az első 1 hónapos, a második 2 hónapig tartott.

A két kapcsolat között eltelt 4 év. Mi lehet az oka, hogy ilyen nehezen és ennyi idő alatt tudok kialakítani kapcsolatot? Ha lehet ezeket annak nevezni...mert hát elég érdekes volt mind a kettő.

Picit zárkózott vagyok, bár most ezt kicsit orvosoltam, de mégis hogyan tudnék változtatni ezen? Mi lehet az oka, hogy ilyen nehezen jön össze? Úgy érzem egy normális fiú sincs a közelembe, vagy nem veszem észre...:-?


2011. febr. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
korod?
2011. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott van h 18 te tojás -.-
2011. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első sor :D 18
2011. febr. 1. 21:56
 4/4 anonim válasza:

Szerintem már a kérdésedben is benne van a válaszod.

"Picit zárkózott vagyok," Az pedig, hogy kicsit változott azóta a dolog, nem elég.

Nyitottabbnak kell lenned. Járj el sűrűbben baráti társaságokkal, érezd jól magad más emberek között. Ha látják, hogy boldog vagy, vonzani fogod az érdeklődő embereket. Nem szabad, hogy görcsölj emiatt...


(NG)

2011. febr. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!