Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem a barátom, és újra vissza szeretném kapni, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Várni több hétig, amíg elkezdek neki hiányozni, vagy pedig beszélni vele hamarosan? 2 hete szakítottunk.Azóta egyáltalán nem beszéltünk.
2011. febr. 1. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szakított veled,akkor nem fogsz hiányozni neki....

ha tényleg jól átgondolta a szakítást

2011. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyaliznod kéne és teperni utána, hívogatni , elmenni hozzá, stb...


De ez elég szánalmas lenne a te részedről már bocs...

2011. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acel ***** válasza:
egyetértek, én mindkét barátnőmmel úgy szakítottam hogy ők nagyon akarták volna folytatni de ÉN nem. Szerintem egy beszélgetést próbálj meg hogy biztosan jól döntött-e és ha biztos a dolgában akkor ne alázkodj meg! Légy büszke és keress jobb embert! 22f
2011. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De itt nem a megalázkodásról van szó. Megteszem, ha kell. Csak inkább az a kérdés, hogy mi a jobb, ha várok, míg esetleg rájön, hogy rossz döntés volt, vagy pedig ha megpróbálok vele mihamarabb beszélgetni.
2011. febr. 1. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi eszed van....


Akkor ne várj mert nem fog semmit lépni, mert lesz@r magyarul , szóval lépj te ha akarsz!

2011. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!