Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Segítség! Negatív és pozitív válaszokat is egyaránt elfogadok! Csak Őszintén!

Figyelt kérdés
Megismertem valakit kb. 2 hónapja, személyesen még nem találkoztunk, viszont képet már sokszor láttam róla!Nagyon sokat beszélgettünk először csak barátságnak indult viszont most már elmondhatom hogy igaz szerelem nagyon egyformák vagyunk minden téren!Érzem azt hogy illünk egymáshoz meg stb.......A lényeg az hogy arra kér költözzek hozzá persze nem azonnal először tali meg minden mit gondoltok erről?? A válaszokat előre is mindenkinek Köszönöm!!!
2011. febr. 1. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Akármennyire is megismerted így interneten keresztül, az életben teljesen más lesz. Akár hiszed, akár nem. Főleg 2 hónap még nem elég, hogy megismerd.

Természetesen találkozz vele, ismerkedjetek, de 2 hónap internetes ismertség kb. 3-4 nap személyes ismertségnek felel meg. Annyi mindent nem tudsz még róla, hogy azt el sem tudod képzelni. És még szerelmes sem lehetsz, mert nem láttad őt egyáltalán. Élőben pedig még a hangját sem hallottad, nem érezted a szagát, és nem láttad a gesztusait.

Találkozz vele, ám látatlanba ne költözz oda, mert lehet ,hogy egy perverz állat, amit jól el tud rejtegetni, ha naponta így is 1-2 órákat beszéltek.

2011. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, semmiképp se a költözés legyen az első alkalom hogy találkoztok. A korotokat megírhattad volna, abból is sok minden kiderül. Egyébként óvatosságra intelek, az interneten mindenki azt mond amit akar :)
2011. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten igazat adok neked És Köszike a választ :)

Persze szeretnénk talizni minnél előbb de hidd el sokat tudok róla !!!Köszönöm Neked a választ!!!

2011. febr. 1. 09:18
 4/9 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk mind ketten napra pontosan én fél évvel idősebb!!Viszont most vagyok túl egy négy és fél éves kapcsolaton úgyhogy én komolyan gondolom
2011. febr. 1. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én véleményem is az, hogy mindenképp találkozzál vele,menjetek el ide-oda, ismerd meg alaposan, különböző helyzetekben, stb.

De a költözéssel várj még. Még ha minden a legjobban alakul is, ha nem perverz, vagy semmi gáz vele, akkor is elronthat mindent az összeköltözés.


Ám én őszintén drukkolok Nektek, mert én is neten ismertem meg a páromat.

(a fejleményekről írj mad nekünk!):)

22/L

2011. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !!!Megírom hogy hogyan alakulnak majd a dolgok!!Köszi még egyszer
2011. febr. 1. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Először tali!!!!!

Nem is egy, több tali egymás után!

Sőt, ha lehetséges, töltsetek huzamosabb időt együtt, pl. először csak pár napot, vagy heteket úgy, hogy még nem költözöl hozzá. Aztán, ha úgy is stimmel minden, akkor hajrá!

Csak azért mondom, mert jártam hasonló cipőben és még többszöri találkozás után is, mikor összeköltöztünk derült ki, hogy mégsem illünk össze.

2011. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdező.ha szeretnél erről bővebben beszélgetni kérlek írj nekem privit,ugyanis én is teljesen ilyen helyzetben vagyok.:)))
2011. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit később de itt vagyok!!!Senkinek nem ajánlom az interneten való ismerkedést nem túl célszerű... a dolog körülbelül 1 hónapig működött amíg igazán megismertük egymást onnantól kezdve katasztrófa volt az életem arra volt jó ez az egész hogy rájöjjek arra ki az aki a legfontosabb nekem az életben Ő pedig az előtte lévő párom !!!Szerencsére hamar rájöttem h mi a helyzet léptem is és kibékültem az ex-emmel !!ez a jó döntés :) Köszönöm mindenkinek a segítséget !!!
2011. júl. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!