Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa, hogy 4 nap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy 4 nap után olyan mintha már járnánk?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és van egy lány aki 15 éves.

Azthiszem múlt héten pénteken vett fel msn-re,de mi már láttuk egymást párszor.

De sosem beszéltünk még élőben.

Ma olyan más volt ez a mai msn beszélgetés olyan volt mintha együtt lennénk.

Ő folyamatosan dobta a szíveket,és teljesen odavan értem.

Azt mondta,hogy nagyon sok közös van bennünk és ezért mostmár fontos vagyok neki !!!

És énis észrevettem,hogy sok a közös.

Most kb. 5 perce küldött egy levelet facen,hogy ha meglátom a vonaton akkor nyugodtan menjek oda hozzá,addigis beszélgetünk.Szia puszi,jóéjt (L)

Nektek ez nem lenne furcsa 4 nap után ?

Az tény,hogy már láttuk egymást és nem csak úgy vakon írja ezeket.

Meg olyat is mondott,hogy mikor mentünk a vonaton pont egymás mellett ültünk és mondta,hogy végig engem nézett csak mikor én nem láttam.

És akkor most ne tudom eldönteni,hogy ez most jó nekem ?

Nem gáz ilyen rövid idő alatt ?

Jó tudom,hogy külső megfog belső megtrat,de akkor is...


2011. jan. 31. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
de
2011. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El is olvastad,hogy ilyen bőszavű vagy ?
2011. jan. 31. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval, el van ba..va ez a korosztály, hát csak facebookon meg msn-en lehet ismerkedni?????

mellesleg ez az én elcseszett korosztályom

16/F

2011. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ma 22:28 vagyok,igen elolvastam,"Nem furcsa, hogy 4 nap után olyan mintha már járnánk?" válaszom: de... most mit vártál?
2011. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
semmit... felejtsétek el..
2011. jan. 31. 23:25
 6/10 A kérdező kommentje:

Bár óvodásnak ne nézzetek..

Mi az,hogy élőben meg sem szólalnánk ?

Nema a fäszt......

Nem vagyok 8 éves kis szär...

2011. jan. 31. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Haver, a probléma az, hogy kicsit beképzeled magadnak a dolgokat. Hogy jobban értsd:

Nem akarok nagyzolni, csak a példa kedvéért írom le,hogy nekem naponta elég sok csaj meséli el msn-enen,hogy mennyire fontos vagyok neki...és szíveket is dobálnak rendesen:D De ettől még nem képzelem azt,hogy járunk,nem is várom el,sőt nem is akarom... és tudod miért nem? Mert teljesen más az,hogy mi történik élőben,mint egy ablak előtt,amibe bármit lehet írni anélkül,hogy látnád közben a másik arcát, ahogy mondja-írja. Majd ha élőben is ugyanezeket mondja-a szemedbe természetesen-, és szívdobálás helyett lesmárol,akkor aztán mondhatod,hogy jártok, addig ez nem több puszta szimpátiánál.

Hívd el valahova,akár,amikor összefuttok a vonaton! Egy tali után kiderül,mi az igazság.

2011. febr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
4 nap utan mi mar nagyba nyomtuk kicsibaratom
2011. febr. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
habi
2011. febr. 1. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah jó h legyen egy olyan válaszod is amire vártál hát sztem ha már sokat látott élőben és ő vett fel msn-re én egy dologra gondolnék a szivek után..arra h járni akar veled! biztos egy csomót gyötrődött a csajszi h felvegyen msn-re és beszéljetek mert ha lett volna bátrosága élőben beszél veled...szval ha teccik neked hát akkor sztem csak rajtad múlik h mi lesz..ha annyira tetszel neki mint amennyire gondolom teljesen normálisak 4 nap után a szivek meg az ilyen írások...

17/L

2011. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!