Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vehetnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vehetnék neki?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékot vehetnék egy barátnőnek? februárban leszünk fél évesek,és akkor lesz a születésnapja is. Már kitaláltam neki egy ajándékot, az olyan 2300 ft körüli összeg. Egy törölköző a nevével. Még emellé szeretnék neki venni valamit,ami nem túl személyes,de mégis aranyos,ötletes ajándék?! (Nem vagyok egy gazdag ember :D és teljes szivemből szeretem ezt a lányt :))

kulcstartó,gyertyatartó,telefontok és hasonlókra gondolok,mert eddig ilyeneket veszegettem neki :)


Tudom ezer meg ezer ilyen kérdés van,de se időm se kedvem keresgélni.


Hülyéket nem bánnám,ha máshol élnék ki magukat.


2011. jan. 31. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki valami szép sálat (lehet vékonyabb is, hogy bármikor felvehesse) és abba is bele lehet hímezni a nevét. A törölköző korán tönkremegy :S
2011. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet a monogramm jobb a névnél
2011. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ. Igazság szerint nekem van egy ilyen törölközőm a saját nevemmel,még szülinapomra kaptam,eléggé tetszett neki. Sála meg van neki elég sok. De azokat sem hordja,olyat szeretnék,amit tényleg használ is. Gondolok itt még kesztyűre vagy valami kis kiegészítőre. NA ehhez kellene valami tanács :)
2011. jan. 31. 19:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet,de nem az egész neve lesz a törölközőn,csak a keresztneve :)
2011. jan. 31. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

van egy jó ajándék, amin én nagyon kiakadtam. lehet levennéd a lábáról vele, ha még nem ismeri. Nem tudom mennyi és hogy lehet-e nálatok kapni.

Olyan bögre, ami alapjáraton fekete, de ha meleget önt bele, átszíneződik és előtűnik rajta a fotó, amit rárakatsz

2011. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja de nm hiszem h az a bögre 1000 FT körül van.. alapból a bögrére ha képet rakatsz az drága..

tusfürdő v vmi tisztálkodási eszköz? esetleg dezodor parfüm? itt most pl le van akciózva a Rossmanba 900 ft a playboy parfüm :)

2011. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huhúúú ez a bögre egy nagyon nagyon jó ötlet. :) NAgyon köszönöm! :)


Hát lehet nem ezer forint,most nem is 2-3ezer esetleg 4-ezerrel van bajom,hanem az ilyen tizenezer forintos dolgok egy féléves kapcsolatban még szerintem feleslegesek. Szerintem egyenlőre maradok a bögrénél lehet. A törölköző meg jó lesz még valamikor neki :)

2011. jan. 31. 20:21
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit esetleg érdekelné,az első találat a gugliban:):

[link]

2011. jan. 31. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
ez k**rva jo..én azt hittem h sokkal drágább :) ennek biztos örülni fog, különleges és személyes..
2011. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!