Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kapcsolatot szétrobbantani?

Figyelt kérdés
Egy már alig működő kapcsolatról beszélünk. A felek elvannak egymás mellett. A lány tetszik nekem, de nem jár sehova, néha-néha házibuliba. Így találkoztam Vele én is. Mivel ott volt a barátja nem nagyon tudtam mit csinálni, de láttam rajta, hogy tetszek neki. Viszont nem meri otthagyni a barátját, nem tudom miért. Talán fél a magánytól, vagy mivel falusi, fél, hogy a falu a "szájára veszi". Régóta van kapcsolatban, de fiatal. 21 éves, és több, mint 6 éve vannak együtt. Szerintem csak nem mer kilépni a megszokás miatt. A fiú már félrelépett többször is, a lány nem tudja, csak annyit, hogy kikezdett a fiú más lánnyal, de visszakönyörögte magát. Az lenne jó, ha a pasi hagyná ott a lányt.
2011. jan. 31. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztérobbantani ,pff ,hol élsz te ?

Hagyd a döntést a lányra ,max beszéld le a pasijáról ,de finoman ,nehogy sértésnek vegye ,

De ezt mind akkor csináld ,ha ő is szeret !

2011. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne a palijával foglalkozz, éreztesd a lánnyal, hogy van élet a barátján túl. Úgy, hogy kikezdesz vele és meg sem hallod, ha szóba hozná a barátját. Nevettesd sokat és mesélj neki miket csináltál eddig barátnőiddel, vagy miket csinálnál szívesen, a végén hozzátéve, hogy éppen keresed akivel megtehetnéd. Ilyesmi.
2011. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy odaállsz egy bazókával és rájuk eresztesz egy rakétát, aztán már szét is robbantottad, vagy fogod magad és megnézel egy brazil esetleg mexikói szappanoperát amiből sok trükköt eltudsz lesni xD Ilyen ökör egy kérdést... xD
2011. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyeneken jobb, ha nem is gondolkozol, nagyon aljas, még akkor is, ha szerinted nem boldogok...!
2011. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem akar lépni, te nem tehetsz semmit. Az elmondásod alapján nem ismered annyira közelről a lányt és a kapcsolatukba sem látsz bele,így a helyedben nem ítélkeznék. ha nagyon érdekel a lány, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, és próbálj baráti kapcsolatot kialakítani vele, legyél a bizalmasa, kérdezgesd mindenféléről és ha mázlid van, és szimpatikus vagy neki, el fog mondani szép lassan mindent, és akkor tisztán látsz majd vele kapcsolatban. akkor tudni fogod, hogy érdemes-e várnod rá, tényleg megromlóban van-e a kapcsolata, vagy ő elégedett így......stb. de lényegében, ha ő nem akar lépni, a fejedre is állhatsz, akkor se fogsz elérni semmit.
2011. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem is találkozok vele, mert csak együtt, és nagyon ritkán járnak el. Ha látom is, a barátjával van. Elég csendes, mintha nem merne még más pasikkal beszélgetni se.
2011. jan. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!